Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bennem van a hiba, vagy másban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba, vagy másban?

Figyelt kérdés
23/f vagyok.lassan 2 éve nincs normális kapcsolatom...Egyszerűen nem tudom elképzelni mi lehet az oka.Van önbizalmam,stb.(egészséges mértékben nem önteltség..)Az emberekkel megértő,segítőkész vagyok.Viszont ha nekem keresztbe tesznek azt duplán-triplán adom vissza.Szerintem ez normális.Nőkkel mindig figyelmes,udvarias voltam/vagyok,stb...Nem azt mondom hogy egy Don Juan vagyok,de adok magamra.Hetente járok edzeni konditerembe,futni is.178/73 vagyok sportos,felesleg 1általán nincs rajtam.Ruházatomra is oda figyelek,ápoltságomra,stb...és egyszerűen enm rétem,hogy mitől van ez 21 éves korom óta.Az előtt volt 3 komoylabb kapcsolatom egy 2 éves,1,és 1,5 éves,illetve pár 1-2hónapos,de azokat nem számolom.Most meg semmi O.o Mielőtt nekem esne valaki hogy "csak nem koppant egyet a casanova?" hasonló kérdésekkel leírom megint,nem tartom magam annak...:)esetleg ha valakinek van valami gondolata azt szívesen fogadom...
2011. máj. 10. 12:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A nők hülyék... azokhoz vonzódnak, akik eltaszítják maguktól... a bunkóbb, "menő" nagypofájú fenegyerekekhez vonzódnak. saját tapasztalat is...

L19

2011. máj. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van na nem kell bunkónak lenned de légy hűvös kicsit lekezelő a csajokkal mert tényleg az olyan pasikra figyelnek fel akik szemetek!

A csajokkal szórakozni kell viccelődni, csipkelődni,flörtölgetni és aztán ott hagyni őket:)

Mindenkinek izgi ha nem tudja mi van és csak agyal!

2011. máj. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
az a baj velem,hogy 2 véglet van...vagy rendes,stb tudok lenni,vagy oly annyira "köcsög" hogy annak bőgés a vége...
2011. máj. 10. 12:12
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha eljön az igazi, akiért érdemes, azelőtt nem kell majd megjátszani magad, hogy legyél bunkó, hogy felfigyeljen rád, meg ilyen taktikák! Mert az rövidtávra szólhat ugyan, de nem megalapozott. De ha valakinek ez is! Én azt mondom, az általános emberiértékek térülnek meg hosszútávon, a köcsögséget érdemes leépíteni magadban.
2011. máj. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egész normális életűnek tűnsz,meg tapasztalatod is van bőven.Szerintem nincsen semmi baj,csak most ilyen szakasz van az életedben.Ha nagyon nagyon szeretnél egy komoly kapcsolatot,akkor biztosan össze fog jönni.Ha még nem tudod mire vágysz pontosan,akkor meg úgyis mindegy...Előbb találd ki mit szeretnél...Az ismerkedés mindig két esélyes,vagy lesz belőle komolyabb vagy nem.Ha komolynak látszik,akkor meg iszonyat sokat kell érte tenned majd!
2011. máj. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A válasz megírásának időpontja: ma 12:26


Komolyabbat szeretnék.Ami azt illeti elég válogatós vagyok.Nem nagyon hiszek a netes ismerkedésben,de múlt 7en megismertem egy lányt.Pénteken találkozunk is.Ő Bpen jár suliba én vidéken lakom.Úgy veszem észre a szimpátia kölcsönös miután haza vágódom 5-6kor elmegyek edzeni 8ra haza érek.Onnantól kezdve mindig beszélünk 4 akár 6 órákat is msnen...Nem tudom valami megfogott benne már amennyire neten keresztül meglehet...Smseimre reagál ha írok neki (eddig 2szer fordult elő)igaz hogy csak az elsőre 2ikra már nem de abba nem is írtam lényegében semmi érdemlegeset,csak a kérdésére válaszoltam hogy velem mi újság.Állítása szerint ő nem a külsőre hanem inkább a belsőre megy.Ami nekem fura az az hogy nem csúnya lány 20 éves és még nem volt barátja...Szóval ehhez kéne egy 1-2 tanács hogy a találkozón h viselkedjek(ugyan is 2 éve nem vagyok gyakorlatban=)) és hgoy szerintetek ez alapján lehetne e valami...

2011. máj. 10. 12:39
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor most hogy sínen vagy most kicsit hagyd annyiban a dolgot és meglátod ő fog majd keresni mert nem érti miért szívódtál fel:)

Igy lehet meghülyíteni a csajokat ugyanugy ahogy a pasikat is!

Az kell ami nem lehet az ővé ami után vágyódik!

Kicsit szívódj fel de ne változz át bunkóvá semmiképp csak "rázd le" és amikor eleget agyalt rajtad jelentkezz:)

És már beléd is zúgott!!!

2011. máj. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi úgy legyen=)
2011. máj. 10. 13:18
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem utolsó válaszolónak nem kéne hinned. A férfiak 90%-a gondolja úgy, hogy ez hatásos. De ez csak a nők egy részénél jön be. Viszont ha megtetszel egy normális lánynak (igen, vannak még páran), akkor ezzel a hozzáállással inkább elriasztod, mint megnyered. Nem éri meg, hidd el :)

Amúgy én is több mint egy éve egyedül vagyok. Senki nem érti miért. :) Ha megkérdezik tőlem van-e barátom, és mondom nincs, akkor jön a szemmerezgetés. Én meg csak mulatok rajtuk.

Hidd el, ez nem hiba. Csak szerencsétlenség. Amondó vagyok, hogy várni kell a jóra. Majd jön egy megérdemelt szerelem, hidd el :)

2011. máj. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vagyis ne taktikázz, ha tetszik a lány... Igaz, hogy tényleg az kell, amit nem kaphatsz meg, de ezt a játékot erősen el szokták túlozni. Aminek az a vége, hogy a másik azt érzi, nem érdeklődsz.
2011. máj. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!