Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bennem van hiba, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van hiba, hogy még egyáltalán nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok, és még semmi komolyabb kapcsolatom se volt. Kissé visszahúzódó típus vagyok, nem az városban mászkálós fajta. Suliban és munkahelyen mondják, hogy menjek el bulizni. De én nem vagyok egy bulizós ember, az igazat megvallva, rühellem is ezeket a helyeket.

Munkahelyen az egyik tanuló b*zinak tart, mert nincs barátnőm, és ez eléggé mélyen bánt, hogy folyton leb*ziz.


Meg lehet, hogy velem van a gond. Ugyanis volt már olyan, hogy nyílt utcán kiröhögtek a lányok, minden ok nélkül.


Tehát most itt vagyok, tanácstalanul.

Szerintetek mit kéne tennem, miben kéne változtatnom?


2010. máj. 23. 22:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
BENNED!
2010. máj. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
talán. mert nem jársz sehová.
2010. máj. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nnah igen, a problémát a gyökerénél fogva kellene orvosolni. Mi az hogy téged folyton leb*ziznak, még mindig, és te hagyod magad "csúfolni", mint egy 9 éves kisgyerek?!?!?!?!?!?!
2010. máj. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hiába szólok bármit, hogy hagyja abba a b*zizást, folytatja, mert faszagyereknek érzi magát. De ha pl: beverném a képét, hogy tudomására adjam, hogy hagyja abba, lehet, hogy kirúgnának.
2010. máj. 23. 22:35
 5/14 anonim ***** válasza:
igen
2010. máj. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell megváltoznod.

A világon semmi baj nincs veled.

A többiekkel van a baj.

Olyan akarsz lenni mint a mai tizenévesek?

Ne lgyél. Én sem vagyok olyan.

19/L

2010. máj. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Nekem sem volt még soha senkim...az pedig, hogy mások mit gondolnak ez alapján rólam, teljesen hidegen hagy...ők élik saját világukat, és én is élem az enyémet...ilyen egyszerű :)

Hidd el, nem veled van a baj!

20/f

2010. máj. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
én is 17 vagyok, kapcsim sem volt még. Sztem nem kell erőltetni,jön az magától előbb vagy utóbb. 17/l
2010. máj. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17 évesen már dolgozol? Respect! :P
2010. máj. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csak már lassan 21 éves...Én azt mondom velem van a baj, mert nem járok el sehova, visszahúzódó, önbizalom hiányos vagyok. Szerintem ezeken kéne változtatni, ha az olyan könnyű lenne...

Amúgy pedig vágd szájba aki lebu*iz.

2010. máj. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!