Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Várjak még vagy lépjek én?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak még vagy lépjek én?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 hónapban elég közel kerültünk ezzel a sráccal; van egy szórakozóhely, ahol majdnem minden csütörtökön találkozgattunk, de semmi komoly nem volt, csak flört ezerrel.

Múlt héten egy hetet együtt töltöttünk táborozás alkalmával, ahol mondhatom, hogy többé kevésbé összejöttünk. Bár igaz nem lett kimondva a "járás" szó. Azóta néhányszor irt emailt, de nem hivott el sehova.

Az az érzésem, hogy ugy gondolja, hogy majd csütörtökön megint összefutunk a szokott helyen, és ott majd ugyis találkozunk. De én azt akarom, hogy végre valahára legyen egy normális randink, de nem értem miert nem hiv el... ennyire nem érdekelném, vagy ez igy kényelmesebb?

Mit tegyek, hivjam el én? Vagy hagyjam küzdjön kicsit értem? Vagy csak találkozzunk a szokott csütörtöki helyen? Vagy ne menjek el oda és várjak hátha elhiv utána valahova? Eddig én mindig ugy gondoltam, ha a fiuk látni akarnak valakit, akkor azért megtesznek mindent hogy megtörténhessen. :/


2011. máj. 10. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
csütörtökön találkozzatok és hozd fel a témát, hogy esetleg találkozhatnátok valamikor
2011. máj. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is arra szavazok, hogy a legközelebbi alkalommal kérdezz óvatosan rá.
2011. máj. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom,én soha nem voltam az a típus,aki elhív egy pasit randizni...

Azért azt mondom,hogy csütörtökön menj el abba a buliba,aztán ha ott se lép semmit,akkor hagyd a fenébe. Én biztos arra gondolnék,hogy szórakozott velem.

De nem tudom igazán okosat mondani :)

Menj el,aztán majd a helyzet kialakít mindent.

2011. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nicole5335 válasza:

Szerintem, ha vagy elég bátor, akkor nyugodtan játssz =)Nyugodtan tegyél neki olyasmi célzásokat, amivel azt hiszi ő irányíthat ("Jajj el kell mennem holnap anyámnak venni egy könyvet, olyan unalmas lesz egyedül!... " stb.)

Szerintem ilyenekkel kitudod játszani, h akar-e veled találkozni amúgy vagy sem, mindenesetre legalább nem kell nyíltan elhívnod valahova.

De ha az ilyen célzások nem segítenek, tényleg rá kéne kérdezned nyíltan (elhívni valahova), mert úgy gondolom később sokkal kevésbé bánod azt amit megtettél, mint amit nem tettél meg =)

2011. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!