Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Továbbra is várjak, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Továbbra is várjak, vagy lépjek valamit?

Figyelt kérdés

Van 1 srác aki nagyon tetszik, úgy érzem ez kölcsönös, mert mikor a legutóbb találkoztunk mosolygott rám és egyfolytában engem nézett, de beszélni még nem beszéltünk.

De mindig csak ennyi, én nem akarom leszólítani, vagy bejelölni facebook-on stb. mert nem akarom hogy nyomulós, könnyen kapható lánynak nézzen. Vagy csak ezt én beszélem be magamnak, hogy nem becsülik meg a fiúk és nem tisztelik az ilyen lányokat? Mit kéne tennem? arra szerintem még nagyon sokat kéne várni, hogy ő szólítson le...

Ő az a tipikus helyes, jó pasi aki után szaladnak a nők...hát nem akarok én is beállni a sorba...Én sem vagyok átlagos csaj, (nem egóból mondom) elég sok pasinak tetszem, de nekem csak ő kéne...valami nagyon megfogott benne!! Kérlek segítsetek!!


2011. júl. 24. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
hát...szerintem várj amíg megszólit. de ha már rég megy ez,hogy folyton csak néz,de semmi tett, akkor benne van a lényeg. nem kellesz neki.ha kellenék akkor beszélne veled.
2011. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Gitarhero ***** válasza:
Szerintem nem vagy elég jó csaj a többihez képest max játszadozik veled, és úgy látszik megteheti... Szerintem hagyd, ha nem akarsz csalódást bár ezt úgysem fogod megfogadni.
2011. júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

vagy vársz vagy te lépsz ez a te döntésed .

ha vársz lehet elmegy melletted ezután is , ha viszont te lépsz, akkor meg aztán akármi lehet...pl. lehet kiderül, hogy már ő is szeretett volna lépni , csak eddig túl betoji volt.

2011. júl. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
utolsót kiegészitve, vagy pofára esel, kiröhög.
2011. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a következő a helyzet:


- Ha nem lépsz, lehet, hogy ő sosem fog lépni, mert "nem az a fajta", és akkor nem lesz semmi és előbb utóbb mást talál, és akkor bánni fogod.


- Azt, hogy az ilyen csajt könnyűvérűnek tekintik a pasik ez relatív, ugyan is a legtöbb pasinak fülig ér a szája ha egy csaj kezdeményez! (elég ritka aki az ilyen csajokat lenézi)

2011. júl. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ámde , hány évesek vagytok kedves kérdező?
2011. júl. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...:)

2 féle irányba sülhet el, ha én kezdeményezek, vagy pozitív vagy negatív, de nem merek kockáztatni!!inkább várok...

19 évesek vagyunk mind ketten:)

2011. júl. 25. 14:29
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor ne csinálj semmit ...
2011. júl. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én több éve ismerek egy pasit aki állandóan bámul meg beszólogat de rendes kommunikációt soha nem kezdeményezett velem
2011. júl. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!