Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit reagálnál egy ilyen -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnál egy ilyen - mondhatni - furcsa esetben?

Figyelt kérdés

Nemrég órán egy csaj, aki egy padsorban ült velem elejtette a gyűrűjét. Persze felvettem és visszaadtam neki, és sikerült mindezt úgy, hogy egy halvány mosoly futott át a képemen. (Eszembe jutott, hogy minden bizonnyal ez az első és utolsó alkalom, hogy én nőnek gyűrűt adok.)


Amikor mentem kifelé, már ő köszönt előre. Utána később elmentem mellette és "csapata" mellett és hangosan elkezdte, hogy ott az az aranyos srác. Rákérdeztek, hogy alapból, vagy miért...erre blablabla. Ezért. (Aztán köv. alkalommal megint mellém ült.) A helyzet érdekessége, hogy mögötte jött egy olyan lány, aki szintén nagyon bámulni szokott. De ez lényegtelen.


A kérdés, hogy ennyire egyszerű lenne valakinek felkelteni az érdeklődését? Ezért görcsöltem én ennyit korábban? Persze a végén úgyis a szőke (milliomos) herceg fehér BMW-jébe ül majd be, én meg pöföghetek a trabanttal. Vagy nem? Ki tudja. Talán nem is akarom tudni. :)


2011. máj. 10. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
én tudod mivel keltettem fel az immáron 5 hónapja párom figyelmét. a nevetésemmel. nevettem egy TV-műsoron és azt mondta, hogy ő tudta, hogy oda kell jönnie hozzám. :)
2011. máj. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem csak pénzéhes csajok léteznek, és ha megvan a vonzalom, akkor igen, ennyivel is simán fel lehet kelteni az érdeklődést. Akár egy mozdulat, pillantás, és észrevesz. Ha észre akar..

16L

2011. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha akad majd valami gazdag aki jól is néz ki ,akkor vesztetted az ügyet
2011. máj. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!