Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lánynak gonoszak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak gonoszak a barátnői, akkor Ő is az?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki tetszik nekem, és szerintem én is neki.

De, a barátnői, tök hülyék, meg gonoszak. Csomószor beszóltak már nekem, meg kiröhögtek. Persze csak a vicc kedvéért, hogy Ők jól érezzék magukat.

Ha ilyenekkel barátkozik, akkor Ő is ilyen lehet?

Mert, amikor beszólnak a barátnői nekem, akkor Ő meg sem szólal, nem nevet, meg semmi.


2011. máj. 10. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem, ha már nem áll ki érted, megette a fene az egészet! Biztos tetszel neki, a barátnői meg a barátnői.. szóval majd elválik, hogy a csordaszellem a fontosabb neki vagy te. Mindenesetre, ha a barátnők szeretik úgy általában az embereket kiröhögni, valószínűleg ez a lány sem állhat olyan távol ettől a szellemiségtől, ha velük lóg.
2011. máj. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
madarat tolláról embert barátjáról, de akadhat kivétel...
2011. máj. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
eléggé lenéznek, így NEM fog veled kezdeni, ha ez neki ciki.. nem számítasz értéknek a szemében
2011. máj. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát valszinüleg azért a környezetében lévő emberek befolyásolhatják 1 téren ..De amit leirtál szerintem csak eltévett nem igazán abba a társaságba illő csaj lehet ..ja és mért nem oltod 2 té őket??(ne hagyd magad!)
2011. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"ja és mért nem oltod 2 té őket??"

Mert hülye p*csák!

Nincs értelme.

Ők azon is nevetnek, ha valaki leejti a tollát...

2011. máj. 10. 18:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem irigyek! Általában így szokott lenni. Annak a lánynak, akinek udvarol egy fiú a többi lány elkezd kavarni meg így viselkedni, mert nekik meg senki vagy olyan fiú, aki nekik nem jön be... A lányon múlik, hogy ezt észreveszi e és nem foglalkozik velük vagy sem!
2011. máj. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az...az igaz,hogy Madarat tolláról embert barátjáról,de nem mer szólni,hogy hagyjanak békén téged mert fél a reakciótól meg attól,hogy kiközösittik.A legtöbb emberrel az a baj,hogy egy valaki hülye(aki menő arc)és a többi követi saját vélemény nélkül.Nekem is voltak haverjaim akik szivattak egy csajt s megmondtam,hogy jól van ez nem vicces,hagyjátok s akkor lepődtem meg,hogy 2-3 ember úgyanevel a véleménnyel volt csak nem mertek szólni.
2011. máj. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 vlagov23 válasza:
Az útólsó előtti igen valószinüleg azok .
2011. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem mindig, igaz, hogy madarat tolláról......

Nekem egy k*rva volt a legjobb barátnőm, én meg még szűz voltam.

Szóval...

2011. máj. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!