Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mi a véleményetek arról hogy egy csaj szeret hülyéskedni, de azt nem tűri el h a barátnői kristálycukorral dobálják egymást -. -?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ááááá az ilyen csajoknak semmi esélye. Senkinél.
2011. szept. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kockacukor, poralakú, vagy a kilós tömbök?
2011. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
pici kristálycukor ! a kockacukornak kockacukor , a porcukornak porcukor a neve és akkor azt írtam volna
2011. szept. 27. 20:15
 4/11 krvua ***** válasza:

nem tudom...

milyenek a mellei...(képet!)

ha nagyok és formások eltűrném amúgy meg nem.

2011. szept. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A poralakúval nem porcukorra céloztam, mert akkor azt írtam volna! A kilós tömbből kivett kis kristályokkal dobálóznak? Nooormális? Az szétszóródik! Vagy azt hiszik, ettől édesebbek lesznek? Na meg nem is üt nagyot. Én a tömböket javaslom, kis gyakorlás után az ötkilóssal is menni fog.
2011. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ennél szerintem egyszerűbb! Annyi volt hogy a sulinkban van teázó és ott még tavaly 2 barátnőm elkezdték egymást cukorral dobálni ami engem nagyon idegesített. Lehet h rosszul tettem fel a kérdést. Azt akartam igazából kérdezni h szerintetek is gyerekes,hülyeség-e mások előtt cukorral dobálózni?!
2011. szept. 27. 20:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tök baró. Én is szoktam az egyetemen.
2011. szept. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 krvua ***** válasza:
milyen a csöcsöd?
2011. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem minden napos akkor poénnak simán elmegy
2011. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ha jóóól értelek, akkor a lényeg itt a cukron van! szóval, szerintem, lehetne köménymag is vagy borókabogyó, nem olyan fontos hogy cukor legyen!



...omg...

2011. szept. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!