Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szexpartnert szeretnék 18-25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpartnert szeretnék 18-25 kor között. Ez az oldal "Szexline.hu"egy lehúzós kamu, vagy volt már akinek bevált?! Egyéb ötletek? 24F

Figyelt kérdés
Jó lenne már..................
2011. máj. 10. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyere végig az M3-on. Az egész egy hosszú, nyitott kupleráj.
2011. máj. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csajokespasik.hu...ott vannak olyanok akik szexet akarnak
2011. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez tleg egy kamu nehogy írj többett.ott hüjítenek telefonon és soha a bödös életben nem fogtok találkozni.Nem beszélve arról h leveszi az öszes pénzed hisz 400Ft/sms
2011. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ok köszönöm, akkor jól láttam..

Nekem viszont olyan lányokra van szükségem akik csak szexet akarnak,de nem fizetős k*rvák..az élvezetért teszik, és azzal akit szimpatikusnak találnak..

A csajok és pasik az meg egy vicc-nek tűnik számomra nem igazán tudom komolyan venni..

Ott inkább csak a magamutogatáson van a hangsúly,tök komolytalannak tűnik....

2011. máj. 10. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyet nem fogsz találni, vagy csak akkor ha bazinagy szerencséd van...

Kezdj el bulizni, "sok" csajt rá lehet venni az egyéjszakás kalandokra, és ha neki is bejön, tovább is folytathatjátok.

2011. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha jól nézel ki és pécsi vagy mondanám h írj de aki szexpartnert neten keres eleve gyanús:D
2011. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nyugi ez csak a B verzió :D
2011. máj. 10. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!