Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkereső oldal, ami bevált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldal, ami bevált nektek?

Figyelt kérdés

Ha lehet, olyat, ahol korombeliek is vannak... .$

eddig a love.hu-val próbálkoztam csak, de nem sok sikerrel - meg a chat.hu-val, de azt inkább nem is részletezem =/


16/F


2010. ápr. 22. 21:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Love.hu-n ismerkedtem meg a jelenlegi párommal. Ennek már több mint egy éve. Úgyhogy nekünk bevált. :)
2010. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

első: oké, természetesen nem azt mondtam, hogy összességében nem jó, van akinek beválhat - én is találtam szimpi csajokat, de már fél éve próbálkozom és nem sikerült még semmi :S

ezért érdekelne másik ami bevált

2010. ápr. 22. 21:13
 3/15 anonim ***** válasza:
utcanismerkedek.hu
2010. ápr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az összes egy nagy kamu. Na nem az oldal, hanem az emberek.

Ez már nem olyan mint régen. Az emberek túlnyomó része csak unalomból van ott, és szórakozik. Vagy eszméletlenül csúf.

2010. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor ne a neten próbálkozz. Suliban, buliban, ilyen helyeken esetleg? Ha a társkeresőn találsz valakit aki szimpi, légy rámenős, de emellett türelmes. Mi kb fél év után találkoztunk, addig csak msn, telefon, cam.
2010. ápr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%

A válasz megírásának időpontja: ma 21:17

A párom sem és én sem vagyunk csúfak. Mindkettőn első mondata az volt a másikhoz, hogy: Egy ilyen pai/csaj mit keres netes társkeresőn? Amúgy unaloműzésből mentünk fel mindketten. Én egy hétig voltam fent kb. és az alatt az idő alatt találtunk egymásra.

2010. ápr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

áh...maradok a netnél

türelem az pedig megvan


de azért olyan távolságban szoktam keresni, ami lebuszozható/vonatozható/autózható (20-80 km)

2010. ápr. 22. 21:20
 8/15 anonim ***** válasza:
*pasi (és nem mondata, hanem kérdése, elnézést)
2010. ápr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
randihely, vagy hotdog (haver csinált egy igényes oldalt sok lelkizős szöveggel (nem emos) és rohamozzák a csajok.)
2010. ápr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Köztünk sajna több mint 200 km van :S De azért megvagyunk. :)
2010. ápr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!