Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/lányok! Igaz, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok! Igaz, hogy ha elégedett vagyok a saját külsőmmel, belsőmmel akkor már alapból sikeresebb leszek a fiúknál? Tehát hogyha van egy egészséges mértékű önbizalmam.

Figyelt kérdés
Már első ránézésre szimpatikusabb leszek nekik, mintha állandóan aggódok saját magam miatt és a hiányosságaimra koncentrálok? Észreveszik ezt a kisugárzásomon? Mert talán ez a titka annak is, hogy sok (nem akarok senkit megsérteni) szürke egér, vagy nem túl eszes lánynak is van nem akármilyen barátja.
2011. máj. 10. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez így van. A normális önbizalom erősebb fellépést eredményez, ill. előtérbe kerül a személyiséged, ami sokaknak szimpatikusabb lehet, mint egy akármilyen hosszú comb, vagy kerek popsi (persze ezek sem rosszak :) ).
2011. máj. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hátrányod bizti nem lesz
2011. máj. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Senki se szereti az olyan embereket akik rosszkedvuek folyamatosan ill. magukkal vannak elfoglalva. Ha mindig mosolyogsz kedves es nyitott vagy de nem tulzottan... akkor sorban fognak allni elotted a pasik. Nekem nem kellene egy olyan csaj aki folyton a sajat kulso prob miatt nem tudja elengedni magat
2011. máj. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen
2011. máj. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én vagyok az ellenpélda. Nekem valahogy bejönnek az önbizalomhiányos lányok. Talán mert egyfajta kontrasztot képeznek az egyre nagyképűbb lányokkal szemben.


Ez független a külsőtől. A szépségkirálynő csúcspicsä ugyanolyan kiábrándító számomra, ha folyton a saját szépségével kérkedik, mint az átlagos lány, aki átlagos létére olyan nagyra van az "egészséges" önbizalmával, hogy észre sem veszi már a szintén átlagos pasikat, vagy ha észre is veszi, rámosolyog egy szépfiú és mindennek vége.


Kifordult magából a világ. Régen a lányoknak kellett szépnek lenniük, a fiúknak férfiasnak, ma a lányoknak csak könnyen kaphatónak kell lenniük és sorban álló jelentkezőkből kiválogatni a legjobbat, miközben a férfiakkal szemben lehetetlen elvárások vannak. Az egyik lány a szőrtelen pasit szereti, a másik a szőröset, az egyik a borostát, a másik a babapopsi arcot, az egyik a vékonyat, a másik a mackósat, az egyik a hosszú, rocker hajat, a másik a kopaszt...


Ezzel szemben egy átlagos, kiegyensúlyozott férfinak nagyon szélesen mozog a skálája.


Ezzel remélem meg is válaszoltam, hogy egy LÁNY esetében az önbizalomhiány nem akkora hátrány, a túlzott önbizalom annál jobban riasztó lehet. Már a normális pasik számára. Aki csak dugni akar azoknak játszhatod magát Kleopátrát is, a könnyű muffért sok megaláztatást bevállal.

2012. aug. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!