Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Baj ha lány íztelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Baj ha lány íztelenül főz de legalább egészséges ételt készít?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 13:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Baj, egészséges ételt is lehet finomra főzni.
2011. máj. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha beveszi a gyomrod, nekem nem baj.
2011. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem a hasam és sztem baj....1 kis fűszer,só ilyesmi nem árthat semmiben és az egészséges étel is lehet finom,sőt sztem annak is kell lennie,mert ha nem az a kutya nem fogja megenni
2011. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha csak magadnak főzöl ilyesmit. :) Az én párom például nem enne meg ízetlen kajákat.
2011. máj. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
74%
Így van, inkább legyen kevésbé egészséges, de legyen finom :)
2011. máj. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Baj. Azt még csak-csak elviselem ha egészséges a kaja, de azt nem hogyha íztelen.
2011. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán eszem egészségesen, valamibe meg kell halni. Ritkán még elmegy a hús nélküli étel vagy saláta, de el nem tudom képzelni hosszabb ideig. Nálam a poci diktál, inkább finom legyen mint egészséges.

26 ff

2011. máj. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

13:23 vagyok. Hozzátenném, hogy én sem enném meg. :D

Miért kell ízetlenül főzni? Sok, fűszer van, ami igenis egészséges, sőt ha kősót, vagy kristálysót használsz, az sem annyira egészségtelen, mint az asztali só, a cukrot meg a legtöbb esetben lehet pl. mézzel helyettesíteni, ami szintén nem egészségtelen.

2011. máj. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Amig nem akar ravenni engem hogy en is azt egyem, addig semmikepp. Most szakacsot keresek vagy lanyt? Mert az elozot a foztje alapjan itelem meg, az utobbi meg joval osszetettebb szempont.

Szoval : amig nincs sertodes amiatt hogy en nem kerek belole, addig felolem azt foz es ugy ahogy akar.

2011. máj. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
elég nagy baj,én ki nem bírnám egész nap a mekibe ücsörögnék,mondjuk én is voltam már olyan helyen hónapokig ahol így főztek mert egészség mindenek előtt -.-" nem is minden nap,de minimum minden másnap hamburge+sültkumpliztam magam sózva
2011. máj. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!