Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejön az egyik osztálytársam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön az egyik osztálytársam. Most érettségizünk:S de nem beszélgetünk fú de sokat, hanem csak suliról. :S és megszeretném hódítani, hogyan csináljam? Tanácstalan vagyok. Barátom még nem volt.

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd ő meghódít téged idővel.
2011. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz tőle olyat, ami nem a sulival kapcsolatos, és lehet is róla beszélni.
2011. máj. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

valahogyan el kell érned, hogy sulin kívül is találkozzatok, és ne csak sulis dolgokról beszélgessetek. ha megismeritek egymást és lesznek közös élményeitek, talán egymásba is szerettek


de azt semmiképp se várd, hogy majd ő helyetted lép

2011. máj. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14:59 vagyok - gondolom te lány vagy, ő meg fiú, csak hogy tisztázzuk
2011. máj. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen lány vagyok.
2011. máj. 11. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!