Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most érettségizünk és nemrég...

Most érettségizünk és nemrég tudtam meg hogy az egyik osztálytársam nem tudja az ABC-t! Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha átment, akkor hátszeles vagy szakbarbár.
2009. márc. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tudta, lehet szakbarbár és lehet , hogy nem olyan nagy gáz, én is csak nézek, de ha ezen kívül jól megy, akkor nincs gáz.
2009. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
sztem se olyan nagy gáz.. ez nem egyenlő azzal,mintha pl.nem tudna olvasni...nem mondom illene tudnia,de ha csak elakadt benne, hát istenem ettől még lehet boldog és sikeres ember...
2009. márc. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lásd, nem egyedi az ilyen fokú selejtesség, nekem van olyan egyetemi (!!) csoptársam, akinek szintjén gondjai akadnak vele.
2009. márc. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Na most elkezdtem magamba sorolni, és a p u-nál, vagy u p-nél??? megkavarodtam :D:D:D Most akkor analfabéta vagyok?

akkor visszaadom a doktorimat.

2009. márc. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem mindenkinek jó a memóriája. Sőt szerintem ha belegondolunk, mindenki talál olyat (nem is kevés dolgot), amit elvileg illene tudnia, de még sincs meg! /Himnusz, magyar királyok, államalapitás, szomszédos országok stb.)
2009. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Hát szerintem nem gáz,mivel az ember az abc-t gyakorlatilag alsó tagozatban megtanulja,és utána soha többet nem sorolja végig .. amit nem hazsnálunk,az meg kiesik.
2009. márc. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

Én álmomból felkeltve tudom az abc-t. és nem csak úgy, hogy az elejétől elkezdve, rutinból. mittudomén, ha pl megkérdik, mi jön pl a p után, lököm azonnal. sztem ez lenne a normális.

és ez nagyon jól jön, ha kéziszótárral fordítok (nyelvszakos vagyok) mert gyorsabban haladok.

2009. márc. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elejétől én el tudom mondani, de ha a közepétől kéne mondanom, akkor nekem is gondjaim lennének. Szerintem sem olyan ritka dolog ez, bár az hogy valaki egyáltalán nem tudja, az az oktatás hiányosságát jellemzi szerintem. Nekem általánosban volt olyan osztálytársam, aki nyolcadikban is csak szótagolva tudott olvasni, de átrugdosták minden osztályba. De arra már senki nem vette a fáradtságot, hogy gyakoroljon vele, se szülő, se tanár.
2009. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Hintalow ***** válasza:
100%

Ezt igazándiból azért nem tartom AKKORA problémának, mert nem sok olyan helyzetet tudok képzelni, ahol ez olyan nagy hátrányt jelentene (jó persze magyartanárnak pl. érdekes lenne:)

De szerintem is az a helyzet, hogy az emberek nagy része, miután megtanulta, nem igazán használja rendszeresen, mert egyszerűen nincs rá szükség.

Az hogy valaki általános iskola végére nem tud rendesen olvasni, az szerintem sokkal súlyosabb hiba, mert az bizony a további életét nehezíti, vagy lehetetleníti el.

2009. márc. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!