Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után mondjam meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mondjam meg, hogy szilikon melleim vannak? Otthagynátok ezért?

Figyelt kérdés

Nem szembetűnő, hogy nem igaziak, normális méretűt csináltattam ami arányos a testemmel. Még frissek és nem tudom, hogy mennyi idő után érdemes egy ilyet elmondani.


Aki otthagyna az miért nem értené meg, hogy nekem szükségem volt erre, hogy jól érezzem magam és nem divatból csináltattam meg? (10cm volt a különbség a mellcsúcs és a mell alatti méret között, vagyis 75AA.)


20/l


2011. máj. 11. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Amíg nem ez az agyon plasztikázott plázacica típus vagy addig engem nem érdekelne hogy igaziak vagy sem, főleg ha nem tűnnek fel annyira. Ha eddig bejössz valakinek nem ezek után fog hirtelen kidobni, de ha kidob jobban jártál.
2011. máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem is értem a kérdést.Ki az,aki emiatt kidob valakit?Eleve nincs értelme a kérdésnek.Szerintem.Én nem dobnálak ki se kicsi,se műcicivel.22/F
2011. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Azért nem érteném meg, mert számomra alapvető a természetesség. Ha egy nő tetszik nekem, akkor legyn akármekkora is a melle, akkor is tetszik. A szilikon pedig nem tartozéka a nőnek, az csak egy eszköz, ami arra szolgál, hogy elsősorban a saját önbizalmát nővelje. Szóval igazából sohasem tudtam felfogni, hogy hogyan képes bárki is műanyagot tetetni a saját testébe pusztán hiúságból. Ennyi. Szóval, én nem lennék képes összejönni ilyen nővel, bármennyire is le akarnám győzni az idegenkedésemet. De ez téged ne zavarjon, a mondás itt is ugyanúgy igaz: aki szeret, az úgy fog szeretni, ahogyan vagy.
2011. máj. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%

a saját boldogságod a fejedben van, nem a tested látható részein.

szerintem éretlen ember vagy, vagy nagy problémád van magaddal, inkább lelki kezelés kellett volna neked.

!!!ezt jól példázza, hogy feltetted ezt a kérdést!!!

az önbizalomhiányt láthatóan nem oldotta meg.


ráadásul teljesen fölöslegesen pénzt is dobtál ki, mert ha egy férfi a természetességet szereti, nem marad együtt veled. ha becsapod, és hazudsz neki, vagy elhallgatod, még nagyobb gondot csinálsz belőle, mert évek után fog otthagyni.

ráadásul az egészséged kárára is mehet

aki pedig kifejezetten a kis melleket szereti (a tv és a reklámok ellenére léteznek ilyenek) szintén nem téged fognak választani.


most hogy már ilyen vagy, a legtöbb amit tehetsz, hogy ŐSZINTE vagy azzal, akivel ismerkedsz, és még előtte elmondod, nem próbálod becsapni. ha így is elfogad, melletted marad, szerelem lesz belőle, ha nem szeret, később sem valószínű hogy megbocsátja.

2011. máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Miért kell belesulykolni szerencsétlenbe,h műcicivel egy rakás sz*r???Ha neki így jó,és így érzi magát jól,akkor az adott pasinak is úgy fog tetszeni ahogy van,és nem fogja elhagyni csak egy darab szilikon miatt,ha meg igen,akkor talál olyat,akinek az a tökéletes.

És ha ilyeneken gondolkodsz kedves kérdező,akkor nem értem,h mi értelme volt belerakatni a szilikont?Miért nem csináltál előtte közvélemény kutatást.:D

2011. máj. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem kell elmondani, látszik, illetve tapintásra is lehet érezni. Szerintem emiatt nem fog elhagyni senki.
2011. máj. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nekem sem öröm, hogy ehhez kellett folyamodnom, de nem tehettem mást hiszen a mindennapjaimat tette tönkre. Elszomorított, hogy nem tudtam felvenni egy kivágottabb felsőt, ha felvettem volna akkor nem tudtam volna benne szabadon mozogni... Zavart, hogy a 13 éves kislányoknak 2x akkora volt mint nekem, ezét jó 2 éve nem is mutatkoztam sehol sem fürdőruhában. Még a szexet sem tudtam volna élvezni miattuk, hiába fogad el más ha magasak az elvárásaim magammal szemben.


Egyáltalán nem felesleges pénzkidobás, mert megszabadultam egy rakás gátlástól, most már sokkal felszabadultabb vagyok és úgy gondolom, hogy ez volt életem legjobb döntése.


Kérlek arra is válaszoljatok, hogy mennyi idő után mondjam el, mert nem szoktam annyira közel engedni magamhoz senkit 1-2 hónapon belül... (Ahogy mostanában szokás...)

2011. máj. 11. 19:18
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát ahogy intimebbre fordul a kapcsolat szerintem, ha hamarabb mondod el még azt hiszi hogy te már készen állsz, de minél hamarabb annál jobb.
2011. máj. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5%

14:45 vagyok

nem azt akarom sugallni, hogy rossz vagy, de eléggé árulkodó, hogy ezért csináltattál mellet, hogy feszíts egy kivágott ruhában.

ez a baj, hogy a gondolkodásod is a külsőségek körül forog, ahelyett, hogy békébe kerülnél önmagaddal, meg a világgal.


mert van akinek nem a nagy mellek tetszenek, mert kell a hiúság, a bizonyítás, hogy én is vagyok olyan jó mint mások, holott az egész emberi értékvilág annyira szubjektív...


amit úgy érzed hogy kezd tényleg közelebb kerülni barátnál, mesélhetsz róla, de semmiképp se olyan szövegkörnyezetbe tedd, hogy félreértse, inkább lelki oldalról közelítsd meg. még mielőtt kapcsolat lenne belőle. ez fontos.

2011. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Aki tényleg megszeret, az szerintem nem fog emiatt otthagyni, de azért én minél előbb elmondanám, amint úgy néz ki, hogy lesz valami. Egyébként én sem értem, hogy ha ennyire jó döntés volt, akkor miért született meg ez a kérdés. Eltűntek a kis mell okozta frusztrációk, most előkerülnek a szilikonmell okozta kétségek...
2011. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!