Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit esznek a csajok az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dag kérdése:

Mit esznek a csajok az ilyen nyálgépeken? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. máj. 11. 20:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%
a pénzt
2011. máj. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok nő, de látom azért ha egy pasi jól néz ki, az első szerintem is okádék. De a másodikkal nem tudom mi a bajod, kicsit régi kép szerintem a stílusából ítélve de felnőtt férfias megjelenése van.
2011. máj. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
hát csak túrázzanak egyet Pesten keresztül 22-06 -ig, aztán meglátjuk a pasi mennyit tudott a lányból megvédeni ;)
2011. máj. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Elsőnek igaza van!
2011. máj. 11. 20:16
 5/21 anonim ***** válasza:
robert pattinson aki azóta a bellát alakító lánykával idegbajt kaptak és gyűlölik a rajongóikat..szegény rajongók ha tudnák hogy mi a vélemény róluk...
2011. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok,de nagyon nem eseteim az ilyen puhap*csű k*csög fejű h*lyék....elmenne a kedvem tőlük:D
2011. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
a 2.-al tényleg nem tudom mi a bajod, nem tehet róla, h ilyen az arcberendezése, a kép meg valszeg régi. Az első tényleg gáz, de most ha csak simán megltánm az utcán nem mondanám h nyálas, csak uyge volt a tvájlájt és azóta az
2011. máj. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

20:18

A másodiknál talán a virág teszi túl nyálassá!

2011. máj. 11. 20:20
 9/21 anonim válasza:
Nő vagyok és sztem manapság eléggé buknak a nőcik a gyengéd pasikra és ezek a nyápicképű egyének mind olyan karaktert testesítenek meg. Nézz rá: a képére van írva: "igen kicsim... megértem... hát persze.... öntsd ki a szívecskéd drágám" stb.
2011. máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Dark Prophet ***** válasza:
Mi baj a viraggal? En is veszek a paromnak viragot neha. Csak ugy meglepibol h jol essen neki:) A novel gyenged kell lenni es megerto, nem kemeny es dominans. A legtobb no szeret gyengebb nem lenni es ez igy van rendjen. Az ember a torekenyre vigyaz mint a himes tojasra, es igy erzik hogy igazan szeretjuk oket:) Amugy en is okadok a tvajlajt-tol, de szeretek kedves es gyonged lenni a lanyokkal. Van akinek ez nem jon be, de nekem semmi bajom az erzelmeskedessel meg a bokolassal:) Hadd erezze h fontos nekem stb:P
2011. máj. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!