Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit esznek ezen a gyereken a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit esznek ezen a gyereken a lányok?

Figyelt kérdés

Az iskolánkban van egy srác, és kb a csajok negyede majd összehugyozza magát, ha meglátják. A gyerek tipikus emós sminkes piszkafa. Tényleg nem értem mi olyan nagy szám benne, az ideje nagy részét a buszmegállóban tölti és bámul kifelé a fejéből, vagy a helyi legallja kocsmában teszi ugyanezt. Ráadásul állandóan siránkozik, hogy "az élete milyen kilátástalan", de tanulni azért b*szik, pénze meg van a családjának amúgy is.

A suliban vannak normális, sportos, okos, igazi partiarc fiúk is, nem értem hogy miért nem ők a legnépszerűbbek.

A csajok meg tőlem kérdezik, hogy hát nem "cukkermukker", mikor meg megmondom, hogy nem, én vagyok a f*sz.


2011. ápr. 19. 09:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
te vagy a normalis. legtobben mar sajnos ilyen 35kilos, emos gyerekekre buknak. XD
2011. ápr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Legközelebb megkérdik, hogy mennyire "cukkermukker", akkor vágd rá, hogy ja, jó csaj, csak a melle lehetne nagyobb.

XD


A leghalványabb lila dunsztom nincs, mit esznek a csajok ezen a gilisztán, engem a hányinger kerülget az ilyenektől, mivel nem vagyok leszbikus.


Esetleg foglalkozz a csajok azon háromnegyedével, akik magasról le...ák. :) És inkább azt próbáld meg kideríteni, TE kinek tetszel.

Többet érsz vele.


:)

Amúgy ne aggódj, még pár év, és kinövik ezt a divatot a csajok.

2011. ápr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Szupermókus ***** válasza:
Minden csoda 3 napig tart... Most a kiscsajok fel vannak ajzva ezekre a lelkisegélyfonra kattant emósokra. Valamelyik reggel volt a morning show-ban egy jó kis szivatás velük kapcsolatban. :D Balázsék eléggé kivesézték a témát. Nahh de a lényeg... A női agy kifürkészhetetlen, bonyolult. Cukkermukker lehet egy kutya, egy nyuszi...stb. Ezeket szénbányába robotoltatnám, legalább lenne rajtuk majd egy kis izom, s sminkre sem kell költeni. Ez a dolog pesten van, vagy valami nagyvárosban? (bár gondolom igen...) Felénk kisvárosi falusi környezetben az ilyen kisminkelt gilisztás depressziós majmokat kiröhögik a csajok :D Lehet itt érettebbek a lányok.
2011. ápr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Emós sminkes piszkafa"...na ja..szánalom az ilyen,de az

"igazi partiarc fiú" kategória se hangzik jobban....

2011. ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok különösebben irigy a srácra, van barátnőm. A lányokat akiket meg lázbahozza a gyerek szerintem minősíti a dolog.

Igazából csak a mögötte lévő rejtély érdekel.

Biztos Axe-ot használ. (Jah, én is...)

2011. ápr. 19. 10:06
 6/14 A kérdező kommentje:
Az "igazi partiarc" mellett legalább pörögnek az események. Ezt a gyereket még tényleg nem láttam mást csinálni, csak sóhajtozni, meg sört inni.
2011. ápr. 19. 10:08
 7/14 Szupermókus ***** válasza:
Én is szeretek sört inni :D
2011. ápr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A válasz egyszerű . Ez a divat .

Még pár évig biztos ez lesz , de a nők nagy része attól még férfira vágyik és nem kisfiúra .

2011. ápr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

sosem értettem

Igaz a 23 évemmel már öreg vagyok ehhez,de amikor 14-16 voltam,akkor is ezért a szépfiú kategóriáért olvadozott mindenki (akkor még smink nélkül)


én meg nem,nagyon nem

Az egyik ilyen szépfiúnak b.szta is a csőrét hogy teszek rájuk magasról (már akkor is a kicsit dundibb normális srácok tetszettek),eszméletlen röhejes móódon próbálkozott jóideig.


A mai tinifiúk...dolgozom együtt 15-18 évesekkel,elképesztő mi van...


ne kövesd a példájukat

2011. ápr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval,hogy ez a divat...bár én nem tudom,lehet hogy már öreg vagyok:P,de én rosszul vagyok az ilyenektől...


20/L

2011. ápr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!