Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől lesz unalmas egy randevú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz unalmas egy randevú?

Figyelt kérdés
Sosem volt barátnőm, és randevúm sem. Nemrég találkoztam egy lánnyal. Mindig munkával kapcsolatban jöttünk össze, úgyhogy a téma adott volt, de amikor beszélgettünk, izzot közöttünk a levegő. Ő is érezte, nem csak én, harapdálta az ajkait, és bökdösött a lábával az asztal alatt. Egy hétig volt csak azon a munkahelyen, fel sem vettük. Következő héten felhívtam, hogy találkozzunk, de nem a munka miatt. Örült neki, elmentünk egy parkba, beszélgettünk, és rohadtul unalmas volt az egész. A forró hangulatnak semmi nyoma, én szénné untam magam, és ő sem nagyon igyekezett témát találni, kb 1 óra elteltével elbúcsúztunk. 1 hónap múlva rávettem magam, hogy felhívjam, megbeszéltünk egy találkozót, amit aztán lemondott, és azóta semmi. Az utóbbi háromszor felhívtam, kétszer nem vette fel, amikor beszéltünk nem volt túl lelkes. Miért hűlt ki a dolog közöttünk? Ezt a forróságot nagyon ritkán érzem, és idegesít, hogy elmúlt.Gondolom, visszaszerezni már nem tudom.
2011. máj. 13. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltatok "közös húron". Nem működött a kémia. Úgy tűnik a részéről egyáltalán. Szerintem ne fecsérelj rá több energiát. Keress mást.
2011. máj. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt értem, de korábban pont az fogott meg, hogy olyan "kémia" volt közöttünk, amilyen mással soha. és nem értem, miért múlt el. persze, hagyom a fenébe a nőt, de meg szeretném érteni.
2011. máj. 13. 13:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a körülmények "piszkáltak fel"? :) A munkahelyi vonzalom, hogy ott és akkor nem lehet... amúgy, mint nő mégsem fogott meg annyira. Vagy a nőies kisugárzása változott meg, mert mégsem volt feléd annyira nyitott, mint elsőre gondoltad. Ez előfordul.
2011. máj. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 modian ***** válasza:
60%

Az én tippem az, hogy így akart munkát találni a csaj. Így akarta elérni, hogy felvegyétek.


Nem ismerem, meg tényleg nem ítélkezni akarok, de első olvasatra nekem ez jött le a történetből. Bocsi.

2011. máj. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hm, nincs kizárva, de azt mondta, amúgy sem akart maradni.
2011. máj. 13. 13:15
 6/7 A kérdező kommentje:
és ha így lenne, felmerül a kérdés, hogy utána miért találkozott velem, amikor már nem volt tétje.. de lehet, hogy igazad van.
2011. máj. 13. 13:17
 7/7 anonim ***** válasza:
maga se tudja mit akar de sztem hagyd.. soha ne csússz a földön egy nő után
2011. máj. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!