Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjen magával aki ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjen magával aki ronda és unalmas?

Figyelt kérdés

Szóval valaki ronda,ez esetben én :D és elég nehezen tudok ismerkedni a külsőm miatt,mert félek,hogy kiröhögnek ha odamegyek egy új társaságba,ezenkívűl naponta látom,hogy a szembejövő autókból 90%ban röhögnek rám/rajtam.

Nincsen kedvem az élethez,semmihez.

Ettől függetlenül volt 1,5 éve egy barátnőm,3 évig voltunk együtt,a sok veszekedés ellenére életem legboldogabb 3 éve volt,azóta volt jópár barátnőm,maximum 2 hónapig,de egyik se az,amit igazán akartam,volt barátnőm még mindig hiányzik,igazából hazudnék ha azt mondom,hogy nem szeretem,persze még valamennyire igen,első szerelem volt.. de már többet nem jönnék össze vele,mert elég csúnyán átvert,egy hasonló lánnyal beérném..

namind1 ez a rizsa része volt,konkrét kérdésem az lenne,hogy mit tanácsoltok annak,aki ronda,nem tud ismerkedni,vhol a nagypofájú és a visszahúzódó ember között van,ugyérzi mindenki rajta röhög..úgy kb ennyi :D

végülis ismerettségem van,mert motocrossozok verseny szinten,ezt igy csak idézőjelbe akartam írni ...

22/F


2011. okt. 13. 20:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Annyira ronda csak nem lehetsz ha voltak barátnőid.Ha elégedetlen vagy a külsőddel,hát változtass rajta.Pl. új frizkó,vagány cuccok.Picit próbálj magabiztosabb lenni,az minden pasit vonzóbbá tesz.
2011. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
minek rinyálsz itt amikor volt egy halomnyi barátnőd -.-
2011. okt. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"..ezenkívűl naponta látom,hogy a szembejövő autókból 90%ban röhögnek rám/rajtam."


Ennél a résznél hullottam ki a székből:D:D


Ugyanmár!Fel a fejjel!Az erős kisugárzás és a vastag pénztárca minden Quasimodót megszépít!


Ott van például Hugh Heffner a Playboy magazin tulajdonosa,80 éves,iszonyat ronda lerobbant vénember.Mégis 3 huszonéves szőke topmodell cicababával éli az életét akik bármit megtennének érte.

2011. okt. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

"Annyira ronda csak nem lehetsz ha voltak barátnőid"


Igen,de nem láttad a barátnőit:D

2011. okt. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Tűzz ki magad elé apróbb (na de azért nem olyan apró) célokat, és érd el őket. Ott van neked a motocross például, jelöld ki célnak azt, hogy mittudomén, megnyered a megyei/országos (amilyen szinten tartasz) versenyt, vagy valami, amit jónak érzel. Ha az megvan, akkor jöhet a következő lépés felfele. A külsőddel kapcsolatban is csinálhatod ezt, pl felszedsz/leadsz pár kilót edzéssel, stb.


Nekem abszolút ez tette rendbe az önbizalmamat. Én zenélek, és az ebben elért sikereim segítettek abban, hogy ne érezzem magamat senkinek. 20/F

2011. okt. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem még barátnöm se volt. :D


20/f

2011. okt. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
hát aki így rinyál az nekem se kéne
2011. okt. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Használd sokat a kezed...;)
2011. okt. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, ha annyira ronda lennél, akkor soha nem lett volna és ezután se lenne bnőd. Egyébként a csúnya külsőt pénzzel lehet kompenzálni.
2011. okt. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Ettől függetlenül volt 1,5 éve egy barátnőm,3 évig voltunk együtt"


Gyerekek! Lehet én vagyok a hülye, de akkor még 1,5 évig van barátnőd... :D Vagy akkor most mi a .... van???

Jöhetnek a zöld kezek... :D

2011. okt. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!