Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Van 1 csaj aki nagyon tetszik. Nálam két évvel fiatalabb. Nem tudja h ki vagyok, mert még nem beszéltünk. Eddig csak "távolról" imádtam. De mostanában egyre többet látom a sulimba és nagyon bejön. Na már most a problémám az, hogy mit csináljak h legalább beszélő viszonyba kerüljünk? Facebookon nem szeretném kezdeni mert az már elég elavult dolog lenne ilyen idős korban. De a suliba se mehetek oda csakúgy hozzá "na mi van cicám én vok xyz gyere el velem valahová!" Hogy nyissak felé? Amit megtudtam eddig a csajról, hogy nincs pasija (talán még nem is volt neki ha az informátorom jól súgott). Jó tanuló, teniszezik és imádja is a teniszt. (Rafeal Nadal a kedvence.) Viszont azért is tartok ettől a dolog, mert van pár évfolyamtársam akik jóba vannak vele és ha felültetne a csak akk. az elég cinkes lenne nekem. (egy haverom már járt így ezzel a csajjal h lány nem ismerte és a haverom bepróbálkozott nála.) Na már most a aranyosnak tűnik, de a barátnői eléggé világi életet élnek. A lányról úgy tudom h ő is szeret bulizni, de nem dobja oda magát mindenkinek (mint a fiatal csajok nagy része). Szval a kérdésem akk az h inkább hagyja ezt a dolgot v. ha ne akk miként nyissak felé?
2011. máj. 13. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem elavult dolog facebookon bejelölni. ha nem igazol vissza akkor valoszinüleg nem érdekled. ha igen akkor elkezdheted böködni, aztán üzik meg minden. ha suliban mész oda hozzá szerintem sokkal nagyobb az esélye hogy koppansz,meg ha ott vannak a barátnők az is lehet hatással rá. na. szerintem így csináld.
2011. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"elavult dolog lenne"... anyád! Aki nem mer megszólítani egy lányt, ne mondjon ilyeneket.

Odamész hozzá, (bemutatkozol), megkéred hogy meséljen a teniszről, mert hallottad hogy jó(versenyezni szokott-e, milyen gyakran jár edzésre, ilyesmi). Hivatkozhatsz évfolyamtársaidra, hogy tőlük hallottad hogy teniszezik és hogy ez mennyire cool szerinted.

Már tudsz egy témát, amiről beszélgethettek, akkor használd is ki. Veszteni nem veszthetsz.

2011. máj. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mindig a facebook módszert alkalmaztam. Sokan mondják hogy a webes ismerkedés nem az igazi de szerintem ez nem így van. Nem ott kell élni párkapcsolatot de megbeszélésekre és ismerkedésre alkalmas onnan meg elhívhatod randira ha akarod vagy valami :)
2011. máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem sokat számítana, hogy a pasi mennyire tud kezdeményezni. Igen is határozd el magad, menj oda hozzá valamikor, és szólítsd meg. Ha neki is tetszel úgysem fog szó nélkül otthagyni. (Ha tényleg annyira rettegsz, az sem annyira elvetett, ha "véletlenül nekimész" persze ne úgy, hogy föllökd! Pár bocsánatkérés után el is kezdhetsz vele beszélgetni, és legalább okod is volt rá, amiért hozzászóltál! ;P) Jó ötlet a hobbijával előhozakodni, de ha végül rájössz, hogy nem tetszel neki, akkor ennyi. Ez szerintem nem ciki, az a ciki ha meg sem próbálod!
2011. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor teniszezik odamész hozzá és megmondod:Látom jól teniszezel ki mersz állni ellenem(teniszbe nem tudom h mondják)?és akkor küözbe ismerkedés mi is a neved? hány éves vagy?és igy tovább...Ha szerinted hasznos volt a tanácsom továbbiakat is adhatok:)De ha nem hát igy jártam:)
2011. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!