Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A terhességi teszt mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A terhességi teszt mennyire megbízható ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Ha reggelo pisiből a használati utasításnak megfelelően használom és negatívat mutat akkor efelől megnyugodhatok h nem lehetek terhes.Nem mutat akkor negatívat úgy h pozitív?Akkor elég megbízható ugye?
2011. jún. 21. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát attól függ. hogy a szextől hanyadik nap csináltad és késik-e, illetve mennyit késik a mensid, mert előfordul hamis negatív eredmény, ha túl korán csinálod!!!
2011. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idővel az aktus után csináltad? Mert ez is sokat számít. De az is előfordulhat, hogy hibás a teszt. Én biztos, hogy nem csak egyet csinálnék.
2011. jún. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az első írta: a kérdéses aktustól hanyadik napon teszteltél és, hogy mikor maradt el a mensesed. Ezektől függ, hogy valós eredményt mutat-e.
2011. jún. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a kontrol sáv piros, és megfelelő időben csináltad akkor szerintem nem sok esélye van a téves tesztnek. (most tanultuk a teszt működését.)
2011. jún. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kb 10 nap fölött volt már mikor csináltam tehát pont jókor!
2011. jún. 21. 12:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért egy még 10 nap múlva csinálj egy másikat a 10 nap még lehet korai.
2011. jún. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azt írtam h 10 nap fölött..most számoltam meg h 21 nap.
2011. jún. 21. 12:12
 8/8 anonim válasza:

Ciklus 21 napja vagy együttléttől 21 nap? Mert ha együttléttől akkor már meg lehetett a havid nem?

Ha ciklus kezdetétől akkor viszont nem biztos a negatív..

2012. júl. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!