Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány évesen lehet-e szexelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen lehet-e szexelni?

Figyelt kérdés
Ti hány évesen szexeltetek először??
2011. máj. 14. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Igen, hány évesen már lehet.
2011. máj. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
16 évesen, mindenki akkortól, amikor érettnek érzi magát hozzá
2011. máj. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
szerintem hány évesen már nem nagyon
2011. máj. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Ha megtanulsz írni :)
2011. máj. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

én 18.5 voltam, akkor találtam meg azt, aki "méltó" az én szüzességemre, a bizalmamra, a szerelmemre.

A szex egy intim, bensőséges dolog, és azzal akartam csinálni,akivel csináltam :)

Pláne az első, ami különleges, arra mindenki emlékszik, azaz szinte mindenki.

2011. máj. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


14 de nagyon megbántam... Rossz volt és fájt agyilag nem voltam rá felkészülve és nem is értettem hogy mit szeretnek ezen az emberek... Most 23 vagyok, szerintem 16 17 éves koromig várhattam volna... Akkor már felnötteb fejjel gondolkoznak a lányok. Kíváncsiságból sok mindenkivel voltam, senkivel se élveztem el nem is voltam soha senkibe szerelmes azt hittem én nem is bírom élvezni a szexet de aztán jött a párom imádom és a legjobb vele csak aludni is!!!!

2011. máj. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Már mintha láttam volna ilyesmi kérdést, de linket nem tudok mellékelni. Szerintem akkor érdemes, amikor tényleg úgy érzed, érett és kész vagy rá. Ez kortól független. Mert biológiailag már egész korán lehet, de azt érzelmileg fel is kell tudni fogni, lelkileg kell érettnek lenni rá. Én 20 évesen voltam erre kész, van aki, pár évvel hamarabb is az, és ismerek olyat, aki pár évvel később az. Erre nincs előírás, én úgy voltam vele, hogy csak akkor teszem meg, amikor úgy érzem, ezt szabad akaratomból adom a másiknak, hogy boldog legyen. Szóval, ezért kell a belső érettség, hogy ezt a szabad akaratot észre tudd venni magadban.
2011. máj. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 cottoncutee ***** válasza:
66%
hány évesen én már rég szexeltem, szóval már nyugodtan :))
2011. máj. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 amegvalto válasza:
24%
én 6évesen már segből szájba toltam
2011. júl. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
24%
Baszni jóóóó szili baszni akar..
2011. júl. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!