Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a tinik, akik most 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a tinik, akik most 15 évesen már képesek este kiszökni, hogy igyanak, szexeljenek, drogozzak, mit fognak mondani a gyereküknek, ha 15 évesen kiszökik inni, szexelni, meg drogozni?

Figyelt kérdés

Lesz joga az ilyen szülőnek szólni a "kislányának", ha a középiskola előtt már elku.rvul?

Vagy úgy lesznek vele, milyen jó volt, nem bánnak semmit, biztatják rá, hogy "kiélje" magát?


Itt egy jó link, nekem tetszett. :) A szóközt ki kell venni, sajna anélkül nem lehet elküldeni.


[link] vak


2011. jún. 10. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy az ő gyermekeik is ilyenek lesznek, vagy még rosszabbak. Az, hogy ők ilyenek, nagyban a szülők hibája is, hiszen az ő felelősségük a legnagyobb egy fejlődő gyermek személyiségének a kialakulásában...Én nem ezt a példát láttam édesanyámtól, úgyhogy nem is vagyok ilyen 18 évesen, és akármennyire is "ciki" ez, én büszke vagyok rá...és ha megadja a sors, hogy apa lehessek egyszer, az én gyermekem sem lesz ilyen....
2011. jún. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hamupipőke is kiszökött a bálba...
2011. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a gyereke nevelése nem ettől függ. Lehet hogy pont emiatt neveli úgy a gyerekét,hogy ne kövesse el azt (az utólag belátott) hibát,amit ő. Mint ahogy szokás mondani,rablóból lesz a legjobb pandúr. Tehát lehet hogy felnőtt korukra ők lesznek a legjobb szülők...

...viszont az is lehet hogy végigzüllik az életet,és arról se lesz fogalmuk,hogy a gyerek tudja-e,hogy kell védekezni...

Egy kis botlás nem tekinthető végleges állapotnak-kipróbálja,megtapasztalja,megbánja.-operatív tanulás... lehet hogy még meg is javul... akkor lehet beszélni bajról,ha kipróbálja és tetszik is neki,és rendszert csinál belőle... szerintem. Mondjuk én még nem voltam ilyen helyzetben,mivel én sosem agyaltam ilyen szökés meg szülőkijátszás dolgon a bizalom elvesztése miatt,de ismerek mindkét fajtából lányokat...

15/l

2011. jún. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szeretem az acélvibrátort.
2011. jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem jól teszik, legalábbis a szex részét. Kár, hogy én meg ilyen érzelmes idióta vagyok.
2011. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22.31 sajnos arra hogy a te gyereked milyen lesz nincs garancia. Kivánom hogy tényleg büszke lehess de lehet hogy az ellenkezöje lesz mert nemcsak rajtad mulik
2011. jún. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
egy gyerek nevelés döntő többségben a szülőn múlik, az egy duma h az iskola meg minden más is nevel, mert ez nem igaz...ha a gyerek PÉLDAKÉPET lát a szülőjében, akkor őrá akar hasonlítani, őt fogja utánozni, nem pedig a józsit, pistát, charles bronsont vagy a szomszéd ribi rebekát....
2011. jún. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

23:18!


köszönöm szépen! Nem csak rajtam múlik, igazad van...de nagyban szerintem ez a szülőn múlik...

2011. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Már az antropológusok is bebizonyították, hogy bizonyos kor után a gyerek fejlődésére a szülők vannak a legkevesebb hatással. Sokkal fontosabb a tágabb környezet és a társak.


Aki meg azt mondja, hogy neki az anyja-apja a példaképe, az nagyon szerencsés... vagy hazudik.


Tapasztalatból tudom, hogy az élet semmilyen területén nem lettem olyan, amilyennek a szüleim neveltek, vagy amilyenek ők maguk voltak.


Ezt átugorhatjuk.


Engem az érdekel, hogy az a szülő, aki maga se volt különb, jogosult-e arra, hogy majd a saját gyerekének azt mondja, hogy (pl.) ne feküdj le 13 évesen senkivel, ne igyál, vagy ha megtiltja, hogy elmenjen bulizni, a gyerek meg csak azért is megszökik diszkózni, akkor joga van-e ezért mérgesnek lenni??

2011. jún. 11. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!