Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány éves egy tavaly végzett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves egy tavaly végzett fogorvos Dr? (Részletek lenn)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra lennék kiváncsi, hogy úgy nagyjából hány éves lehet egy tavaly végzett fogorvos doktornő? A helyzet az, hogy mindig gyűlöltem fogászatra járni, de mióta hozzá járok azt vettem észre hogy már nem félek oda járni sőt várom hogy mehessek... Talán elhívnám randizni de nem tudom mennyi idős lehet még csak megtippelni sem tudom. Igazából azt sem tudom párja van-e párja :D Végülis miért is tudnám, az orvosom... Csak ha 3-4-5 évvel idősebb talán nem is érdemes elhívni, mert nem venne komolyan.


Én 27 vagyok


Illetve a lányoknak mégegy kérdés... Általában 2-en 3-an vannak benn a rendelőben hölgyek. Egy vagy két asszisztens is ott tartózkodik. Erről mit gondoltok, nagyon gáz, vagy kellemetlen így megkérdezni hogy lenne-e kedve valamikor találkozni, vagy inkább hívjam ki? (Végülis az is annyira egyértelmű dolog szerintem :D)


Kérlek ne "cikizzetek" nem vagyok tehetetlen fajta, csak gyakorlatilag idegeneket nem szoktam elhívni, viszont nagyon megfogott Benne valami :D Kedves, szép, és jó érzés tölt el ha meglátom :D


2011. máj. 14. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Vezesd fel lazán, ha komoly dologgal kezel, azaz sokáig vagy a rendelőjében utána kicsit beszélgess vele, hogy milyen a szakma satöbbi aztán mindig csak így menj felfelé, készséggel fog válaszolni ez biztos. Aztán ha úgy alakul megbeszélheted vele, hogy találkozzatok. ' alkalom össze fog jönni amikor csak ő lesz bent. :) Csak akkor ha kérdezi, hogy legközelebb mikor érsz rá bemenni hozzá azaz további kezelésre próbáld úgy kihozni a szitut, hogy akkor hívjon be amikor igazából nem rendel.

Nekem összejött csak a fogorvosom férfi és nem örültem a helyzetnek, mert nem vagyok meleg bezzeg ilyen helyzetben mindig adódik nekem is ilyesmi de ha egy csinos doktornő lenne a fogorvosom nem jönne össze. :S

2011. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vegyük úgy hogy soha nem bukott meg azaz vegyük azt, hogy 18 éves volt kb mikor érettségizett, vagy 19.


De legyen az érettségi 18 évesen


Az orvosi egyetem az 6 év.


De a fogorvosoknak nem kell a 6 évet elvégezni csak 5-öt mert ugye nem olyan orvosok lesznek mint a háziorvosod, hanem FOg orvosok de nekik is van +1 vagy 2 év szakosodás azaz fogászok lesznek.


Szóval kb 7 év az egyetem cakkum pakkum!


Azaz az illető kb 25 éves lehet!

2011. máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

2. vok de lehet h 26 éves!

Feltéve ha nem hagyott ki egy évet sem és érettségi után rögtön ment egyetemre!

2011. máj. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt így sajnos nem lehet megállapítani, hogy hány éves. Mert lehet elvégzett egy OKJ-t előtte vagy ilyesmi az is lehet, hogy dolgozott aztán utána beiratkozott az egyetemre.
2011. máj. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért nagyjábol meg lehet állapítani h egy nő 30 éves vagy 25...
2011. máj. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

20:11 ezt honnan veszed?

"hanem FOg orvosok de nekik is van +1 vagy 2 év szakosodás azaz fogászok lesznek.


Szóval kb 7 év az egyetem cakkum pakkum!"


Fogorvos miután készhez kapta a diplomáját, már másnap nyithatna egy saját rendelőt és fúrhatna, tömhetne kedvére. Minden féle beavatkozást szabályosan végezhet. (Máskérdés hogy nincs még kellő gyakorlata.)


Fogorvos képzés 5 év. Tehát 18+5+1 (mivel tavaly végzett), az 24. Tehát 24-25 lehet.

2011. máj. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szerintem közelebb a 30-hoz, bár lehet csak azért mert olyan határozott. Igazából pont az fogott meg, hogy határozott mégis nagyon kedves. Így ez a két tulajdonság egyszerre elég ritka úgy gondolom.


Végülis talán ez annyira nem fontos, sokkal biztosan nem lehet idősebb, ez nem hinném hogy akadály lehet (részemről biztosan nem)


A kérdés tehát az maradt, hogy melyik a jobb, ha a többiek előtt próbálom elhívni, vagy ha kihívom? Ezt női szemmel kérdezem, akár azt is el tudom képzelni például hogy mondjuk a többiek miatt mond nemet.. Lehet hogy ez hülyeség, de az ember a magánéletét szereti privátan kezelni :D Ha viszont kihívom, tényleg az is nagyon egyértelmű


Gyűjtöm a bátorságot :D

2011. máj. 14. 20:40
 8/11 anonim ***** válasza:

20:27 -es!


Onnan , hogy szomszédom fogorvos 2 éve!

És 28 éves!


ÉS azaz 1-2 év szakosodás az gyakorlat is egyben! Azaz az alatt már fogat tömnek meg fúrnak meg egyebek vagyis tanulják.

2011. máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nyilván ez a matek akkor helyes, ha érettségi után egyből, 18-19 évesen egyetemre ment a hölgy, ott pedig nem bukott, halasztott, kihagyott évet.

(egyik ismerősöm 32 volt mikor elvégezte a fogorvosit, de ő pasi)


Egyébként ahova korábban jártam fogorvoshoz ott volt egy szuper nővér. Szőke, nagy mell, popsi majd kilátszott a köppeny alól, tényleg mintha a playboyból lépett volna ki. Oda én is szívesebben jártam.

2011. máj. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
jaja az asszisztensek nálunk is szexysek, mindig tátva marad a szám ! :)
2011. máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!