Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Talán vége egy 3 éves kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The Nuke kérdése:

Talán vége egy 3 éves kapcsolatnak? Részletek beljebb.

Figyelt kérdés

Hát én most haldoklom!


Ma közölte velem barátnőm, hogy szünetet akar, sőt, szinte biztos hogy szakítani..

Majd 3 éves kapcsolat, teljesen szerelmes volt, azt hittem még az is. Már kérdezte is, mikor akarom megkérni a kezét.


Nagyon jól elvoltunk, igaz én sajnos néha bunkó voltam, közömbös, nemtörődöm...

Láttam már hogy vagy 3 hete eléggé szomorú, meg olyan semmilyen a viszonya hozzám..


Ma kérdeztem, hogy mi a gond, és mondta, hogy rádöbbent már nem is szeret, neki ez így nem jó, meg ilyenek...


Én meg majd bele pusztulok!

Délután sokat beszélgettünk, szinte könyörögtem neki hogy ne dobjon, de még nem tudja mi legyen.

Most 1 barátnőjénél van beszélget.


Én meg eszem itt a kefét... :S


Mit lehet ilyenkor csinálni? :(

Törődjek bele és ennyi? :(


2011. okt. 6. 17:13
 1/10 A kérdező kommentje:

És most telefonált, hogy úton van hozzám..


Na most végighallgathatom, hogy miért vagyok kidobva. :)

Költözhetek haza... :D


De amúgy meg nem vicces...

2011. okt. 6. 17:19
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha már itt tartotok, hogy könyörögsz neki, akkor lehet megette a fene az egészet. Jobban kellett volna rá figyelned, hogy ne jussatok el idáig. De, hát ilyen az élet, majd jön egy másik, és jobb lesz talán neked is egy idő után. De aztán lehet rájön a barátnőd, hogy mégiscsak veled kéne maradni. Ilyenkor nincs jó tanács, voltam már hasonló helyzetben én is. Nyugi túléled.
2011. okt. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem add elő, hogy egy kapcsolatban vannak hullámvölgyek, tudod hogy mostanában nem foglalkoztál vele eleget, de neked nagyon fontos. Mindenképp hallgasd végig amit mondani szeretne, ne próbáld meg lebeszélni az igazáról, csak tudasd vele, hogy elrontottad a dolgokat.

3 év alatt voltak veszekedéseitek, sértődéseitek, rosszabb időszakok, várjon még egy kicsit, hogy biztos legyen benne, és ha úgy dönt, akkor te elengeded. Emlékeztesd rá, mennyi mindenen keresztülmentetek, és mondd sokszor, hogy ez csak átmeneti időszak, nem véletlen te voltál az akibe beleszeretett. Nem árthat, ha azt is mondod, hogy sosem lesz ugyanolyan érzése mint az elején, mert az az érzés megszokást követően halványul, minden kapcsolatban, nem csak nálatok. Éreztesd hogy szereted, mondd is! Nagyon figyelj, hogy ha nem értesz egyet vele, akkor se legyen veszekedés. Szerintem ezt még megúszod, aztán pedig nagyon teperj, hogy újraéleszt a tüzet, csináljatok új dolgokat, figyelj oda rá, bókolj, szóval tegyél ki magadért. Hajrá:)

2011. okt. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja és ne könyörögj, az haszontalan:)
2011. okt. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha sírna, vagy elakadna a beszélgetés, menj oda hozzá, és öleld át, adj egy puszit neki, és mondd hogy mindennél jobban szereted, majd próbáld megcsókolni. Remélem engedni fogja.:)
2011. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
majd írd meg mivolt:)
2011. okt. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Éns em tudok mást mondai mint az előzőek sajnos :/ de én drukkolok nektek, majd kérlek írd meg mi és hogy volt :)
2011. okt. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is drukkolok h megúszd
2011. okt. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedves kommentek!

Jól esik, hogy nem csak oltják az embert. :)


Hát puszik elcsattantak. Azok már délután is.

Azt mondta, hogy kérne 3 napot, hogy gondolkodjon most a hétvégén, meg hogy érezze a hiányomat.


Aztán úgy látta, hogy ez nekem nem tetszik (nem is tetszett, de elfogadtam, nem nyünyörögtem...),

aztán egyből mondta hogy ne legyek ilyen, akkor menjek el hozzá és legyünk továbbra is együtt, aludjak ott.


De én mondtam, ha Ő ezt akarja, meg neki ez kell, akkor legyen.


Kihangsúlyozta többször is, hogy ez nem szakítás, ne vegyem úgy, csak 1 kis teret akar.


Hát én nem tudom mi lesz 3 nap múlva, de ha nem hazudott 3 éven keresztül, és tényleg szeretett, márpedig bizonyította ezt sokszor (én meg olyan hülye voltam hogy nem :( ), akkor szerintem még 3 napot sem leszünk külön...


De hogy valójában mi lesz, azt a fene tudja! :)


Majd azért megírom, ha érdekel valakit a kis szappanoperám...


Majd nyitok 1 új topicot is...



Köszöntem még1szer...

2011. okt. 6. 18:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem érdekel, írd meg légyszi:)
2011. okt. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!