Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen srácról? Hány évesnek gondolnátok? (:

Figyelt kérdés

Amiket szeret:

TV műsorok: [link]

Zenék: [link]

Filmek: [link]


2011. máj. 14. 21:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez elég érdekes kérdés.. én is szeretk sok mindent abból , amit feltettél..most akkor hány évesnek gondolsz? :)
2011. máj. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30
2011. máj. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15 éves vagyok, és fiú. Csakis az epic 80as évekért rajongok, élek. Ray Ban napszemüvegem van, általában 20 körülinek néznek az emberek. Filmekből: Sylvester Stallone: Cobra, Rambo, Rocky, Over The Top, Oscar, stop, or my mom will shoot etc. Arnold Schwarzenegger: Commando(ezen nőttemfel:) Terminátor, végképp eltörölni, piszkos alku, vörös zsaru, etc. Bruce Willis: Die Hard, Az utolsó cserkés, ponyvaregény 12 majom, stb. Halálos fegyver, és hasonlók. Zenéből meg dettó 80s évek filmzenéi. Ezalapján milyne vagyok, na?:D kb. ilyen a kérdés.
2011. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Bármennyi lehet :P
2011. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ez alapján 10-25 között bármennyi lehet, egyetemen a szaktársaim is hasonló filmeket / sorozatokat néznek!


Én csak röhög rajtuk, mert én kábé 14 éves koromban voltam ezen a szinten, de hidd el, hogy a huszonéves egyetemisták zöme még mindig Dragon ballt néz, és Age of Empires-sel játszik!

2011. máj. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
17,5 éves, közepes alkatú, félhosszú szőkésbarna haj, zöldesszürke szem, kedvenc étele a pizza és a nagyi lekváros buktája, 180cm magas, 44-es lába van, szereti a sportcipőt farmerrel, de mostanában gondolkodik egy buzzipapucs beszerzésén, a mellkasa közelről kicsit szőrös, messziről nem, sokat biciklizik, kedven színe a zöld.
2011. máj. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A Dragon Ballt én is szerettem pedig 37 éves vagyok
2011. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
És ezek után elárulod, h valójában hány éves vagy->Kérdező??
2011. máj. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha a zenét nézem felnőttes, ha a filmeket gyerekes, sorozat ügyileg nincs ilyen, átlagos. Még véletlenül se következtess ilyen információkból (se pozitív, se negatív irányba), mert így vagy úgy, de csalódni fogsz. Ezek alapján nem lehet megítélni egy embert, maximum valami halvány fogalmad lehet, hogy milyen az ízlése, de ennyi.
2011. máj. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
13 éves!
2011. máj. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!