Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elso baràtnonek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso baràtnonek olyan aki nem tetszik?

Figyelt kérdés
Egyszeruen csodàsan passzolunk szellemileg, dehàt egyrészt félek hogy elbaszom vele a baràtsàgunkat, màsrészt el nem birnàm képzelni hogy megcsokoljam, sot, azt se hogy megoleljem, szerintetek? Amugy 15F
2011. máj. 14. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Még nem tartasz ott, akkor meg ne erőltesd, mindenek eljön z ideje.
2011. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
aztán majd megcsalod.
2011. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed szereted akkor igen, ha nem, akkor nem. Ez ilyen egyszerű, bár én a kérdésedből ítélve úgy gondolnám, hogy ezt inkább ne erőltesd, csak barátság és kész.
2011. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem érzem ugy, dehàt màssal nem tudok igy el lenni, bàr lehet hogy jo is ha baràt marad.
2011. máj. 14. 22:29
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne vágd szét a barátságotokat!

+ Képzeld el, milyen rossz lenne szegény csajnak, ha beléd szeret, te pedig még megölelni sem lennél képes. Ne csapd be szegényt, meg persze magadat se!

2011. máj. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem is pontosan ilyen volt először :)


Figyelj, ahogy gondolod, DE ha belemész ebbe a dologba, akkor még a morzsáját se érezze rajtad a csaj, hogy akár egy kicsit is bizonytalan vagy vele kapcsolatban, mert esetleg még azt találja gondolni, hogy csak azért nyomulsz rá, mert neked még nem volt senkid vagy/és hogy megdugd.


Egyébként azért necces, mert azt írod, hogy el sem bírod képzelni, hogy megcsókold, meg még azt se, hogy megöleld. Tapasztalatból mondom, hogy így nem fog menni, az lesz mint nálunk, hogy 3 hónapig randizgatsz vele, és mindketten bizonytalanok vagytok mindvégig az érzéseitekben. Végeredményben ez nem fog jóra vezetni, persze az ember nagyon sok mindent tanul belőle.


Szóval igazából attól függ, mennyit ér a barátsága.

2011. máj. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért kicsit megrémisztettem magam, egyàltalàn nem csunya, de mégis konyebben beleszeretek a szàmitogépegerembe mint belé (nem, nem vagyok kocka) Lànyoknàl is ennyit szàmit a kulso vagy nàlluk nem?
2011. máj. 15. 01:47
 8/11 anonim ***** válasza:
A lányoknál még jobban számít a külső. Sőt, nekik CSAK az számít.
2011. máj. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem, nálunk nem CSAK a külső számít ;) Mármint a normálisabbaknál. Nekem perpill azért nem jön össze egy kapcsolatom se, mert a fiúknak a minden péntek este be vagyok piálva típusú csajok kellenek. És én nem vagyok ilyen, a fiúk mondják hogy milyen szép vagyok meg effélék, de inkább magamat adom, és így inkább elfordulnak tőlem.


A kérdésre visszatérve, neked és neki sem lenne jó egy ilyen kapcsolat. Várd ki míg megismersz egy olyan lányt akit tényleg szeretsz :)


15/L

2011. máj. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: akinek tetszenél, azt meg észre se veszed, mert csúnya :P Ez szinte mindig így van, ha egy lánynak sokáig nincs barátja.
2011. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!