Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak jó randihelyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak jó randihelyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon bejön,és elakarom vinni randizni péntek este,csak nem tudom hogy hova:( egy olyan hely kéne ami romantikus,meg ilyesmi,és nem túl drága:)
2011. máj. 15. 14:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

semmiképpen se vidd moziba! az legrosszabb, nem tudtok beszélgetni.

olyan helyre vidd, ahol megismerhetitek egymást, vmi egyszerű helyre, pl.: egy park, esetleg vmi gyorkajálda, ami olcsó (mcdonalds, burgerking..mittomén) hajrá :'D

2011. máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
hát nem tom a meki nem valami romantikus hely:)
2011. máj. 15. 14:59
 3/19 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nagyon jó hely Budapesten az ALTAIR:) Ha ott laksz:) A nmzeti múzeumnál van ha érdekel leirom pontosan hol,mert ha az ember megy az utcán akkor nem igazán veszi észre hogy ottvan... Ilyen tele van párnákkal, romantikus fény is van, külön ki zugok vannak, (mintha egy fán ülnél különbözö szinteken:) lehet vizipipázni egyik felében ha dohányosok vagyok másik felében másik fele nem füstös rész lehet különleges teákat inni,süti,limonádék szerintem nagyon jó hely!:)

Árban sem rossz!

Viszont le kell venni a cipőt,szóval ha ilyen "büdöslábuak" vagytok akkor inkább ne. (DE NINCS LÁBSZAG!!:D a helyen:D)


Vagy esetleg várban séta. Vagy ilyen beülős helyeket tudok még mondani jó párat ami tökjó esetleg bowlingozhattok,biliárd. Szóval ha pesti vagy irok még ha nem akkor meg neméri meg:D

2011. máj. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Újpesti vagyok,a csaj meg 13.ker,szal akk leirhatnád ezeket a helyeket,az elsőt is,meg a beülőseket is:)
2011. máj. 15. 16:02
 5/19 A kérdező kommentje:
jah meg ugy terveztem,hogy nem csak egy helyen ülünk,hanem utána elmegyünk sétálni,aztán beülünk egy másik helyre meg ilyesmik.Szóval ha tucc ilyen helyeket akk kérlek írd le(cím,meg ilyesmi).Szóval olyan hely amitől nem messze valami szép park van vagy ilyesmi.Bocsi a sok ilyesmiért:D
2011. máj. 15. 16:04
 6/19 anonim ***** válasza:

Hátmondjuk. Nemtudom mennyi pénzt szánsz rá: mert pl. Mammutban bowlingoztok 1 órát, utána sétáltok egy kört a várban,onnan le a dunapartra elsétálni az erzsébet hidig a parton át a hidon ott felszálltok a 3as metróra a ferencieken elmentek a kálvinig és ott van az altair a brody sándor utcában [link]

és utána a 3as metro közel is lesz ahhoz h hazamenjetek és az altair pont olyan h pihenhettek ha már elfáradtatok a nagy sétában..és eléggé romantikus hely.

De ez csak egy ötlet.:)

Jó helyek szerintem randira:

még lehet pizzázni akár.

Ha jó idő van margitsziget,esetleg ott bringóhintózás

dunapart este ha olyanok vagytok üveg borral(de ez nem elsőre)

állatkert

vidámpark (Drágább mulatság de ha már együtt vagytok ideje rohadtjó:)

fürdők (multkor aquaworldben voltam első randin rohadtul élveztem,bár előtte tény h megkell beszélni a lánnyal.xD)

valami jo kis koncert (mondjuk kiderited mi a kedvenc magyar zenekara és arra)

Nemtudom. Szerintem bármivel elégedett lesz csak tényleg ne moziba vidd az nagyon szar ötlet.:/

2011. máj. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jóó terv.Köszi szépen,imádlakk(L):D
2011. máj. 15. 16:41
 8/19 A kérdező kommentje:
és am mennyibe kerül kb azaz Altair?:D
2011. máj. 15. 16:43
 9/19 A kérdező kommentje:
meg leírnád lécci,hogy adnak ott vizipipát,vagy nekünk kell vinni?:D és meddig van nyitva pénteken?:D bocsi h ennyit kdezek csak azt szeretném h tökéletes legyen a randi,mert össze szeretnék jönni vele:D
2011. máj. 15. 16:59
 10/19 anonim ***** válasza:

szia! 10ig van nyitva és én nem szoktam vizipipázni de most néztem meg az oldalukon hogy:

Vizipipa 1250 Ft A vizipipa 18 év felett és csak fejenkénti italfogyasztás mellett vehető igénybe! Dohányválasztékról éreklődj a pultnál! Szóval nem,nemkell vinned.:)

Amúgy én teázni mentem oda először(valami őrület milyen finomak is vannak) és abból egy kancsó 630 Ft.(két csészét adnak hozzá) Ami szerintem baráti ár ha épp nincs pénzed és valami romantikusat akarsz. De persze vannak nagyon sok teázó-vizipipázó hely ami olcsóbb-nekem ennek a helynek a hangulata meg a felépitése fogott meg(hogy tényleg ilyen szintek vannak puha párnákkal külön zugokkal:))

2011. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!