Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire zavarja a fiúkat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarja a fiúkat egy állandó fogszabályzó egy lányon? L/17

Figyelt kérdés

sziasztok, az lenne a gondom,hogy nem vagyok megelégedve a mosolyommal ( nem, nincs nagy probléma, de a képeken akkoris hülyén áll két fogamtól a szám) szóval ezért arra gondoltam ,hogy így 17 éves fejjel csináltatok egy éjjel nappali fogszabályzót,hogy gyorsan helyretegye a fogaimat ( bár az orvos szerint 1-2 évbe ígyis bele fog telleni, mire lesz eredménye) szerintetek megcsináltassam akkor vagy ne?

Fiúkat vajon nagyon zavarja? :/


2009. márc. 12. 22:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
smárnál eléggé zavaró tényező...de amúgy nemigazán
2009. márc. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
ammm...csak neked lessz jobb:)...gondolj bele h mi lessz a végeredmény:D:)
2009. márc. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%

Igen engem nagyon zavarna...


Korábban éjszakaival tökéletesen helyre lehetett volna hozni.

2009. márc. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy nem nagyon...ha téged zavar, hogy nem szép a mosolyod, akkor csináltasd meg. Nekem van, és marha boldoggá tesz, ahogy látom ahogy alakul. Ha porcelánt csináltatsz az alig látszik. Bár pasim nincs, de ennek nem a fogszabályzó a oka...:D
2009. márc. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
nem sajnos régebben se lehetett volna helyrehozni éjszakaival.. csak így ifjú 14 éves koromban írtó cikinek találtam ezért próbáltam mindig húzni halasztani..
2009. márc. 12. 22:29
 6/21 A kérdező kommentje:
jam hát azért gondoltam hogy most csináltatok, mert pasi téren pont a lázadó korszakomat élem, hogy " jaj nem kell senki" mert elegem van belőlük :D
2009. márc. 12. 22:31
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
én is most fogok bele 1fogszabályzós projectbe...csak húzós lessz...mivel kiváncsi vok h a páromnak teccene az ötlet...hiszen akkor nem tudnánk normálisan smárolni...de végülis a végeredmény a fontos:)
2009. márc. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ha már kell, és 1-2 évig hordanod kell, akkor fizess egy kicsit többet és olyat kapsz, ami alig látszik. Lehet, hogy elsőnek kicsit soknak tűnik az árbeli különbség, de ha még mondjuk 19 évesen is fogszabid lesz, akkor megtérül az ár, még ha nem pénzben is. Főleg ha egyre jobban érzed, hogy kellene a szabályzó, és nem csináltatod meg, akkor egész életedben azt fogod bánni, hogy így hagytad a fogad, de tehettél volna ellene.
2009. márc. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
ha igy állsz hozzá akkor most kell a fogszabályzó...de végülis attól még lehet h miközbe rajtad van a fogszabályzó kopogtat majd vki nálad h bejössz neki:):D:D:D
2009. márc. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

jam hát igen, megesik,hogy idő közben mégis változik a pasikról véleményem..:D

amugy egyedül a fogszabályzós o.társam adja a pozitív erőt ezen a fogszabis dolog terén.. ( neki már 2 éve van és mindig van pasija..) xD

2009. márc. 12. 22:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!