Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most miért csinálja ezt, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért csinálja ezt, nem jövök be neki?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel régebben ismerkedtem meg,azt mondta akkor pont olyan vagyok amilyennek elképzelt,jó elvoltunk,mindennap beszéltünk,smseztünk,de a legjobb barátnőm beleszeretett,össze is jött vele,de közbe nagy kavarodás volt minden én megbántottam a pasit,öszevesztünk 1 évig nem is beszéltünk,kiderült a barátnúm volt a hibás ő keverte a szart,boscánatot kértem a pasiól beszltünk kis ideig 1,2 hónapig aztán abbamaradt,majd mostanában keztünk el megint smsezni,találkoztunk is,de ott volt a volt legjobb barátnőm is akivel kibékült,mert vele is összeveszett,jobban vele foglalkozott,de engem is dicsérgetett,meg próbált velem is foglalkozni,de én csendes voltam,úgy érzem nem kápráztattam el,persze hogy is tudtam volna aikor ott volt az aki tönkre tett mindent,persze én is hibás voltam,na de mind1,mostanában hiáb irok neki,hivom kinyomja,de aznap este még irt egy sms-t,de akkor most az lehet a gond,h nem jövök be neki???bocsi a hosszú történetért,csak gondoltam jobb ha tudjátok az egészet
2011. máj. 17. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
A barátnőd kell Neki,nem Te.
2011. máj. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem szólónak, a barátnőd jön be neki inkább...
2011. máj. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
áá már tök mind1 nagyon összevesztünk,sztem soha többet nem békülünk ki,ez van:'(
2011. máj. 18. 22:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

hello


hány évesek vagytok?

Tudod a pasik későn érnek, kb. 25 éves korukig minden nap másba "szerelmesek", ami náluk azt jelenti, hogy minden nap mással akarnak egye-petyézni :))

Lehet, hogy csak ezért kever mindenkivel, nem csak veletek...

2011. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ő 16 ,én 14
2011. máj. 20. 22:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
jajjj, de fiatalok vagytok még az ilyesmihez!!!
2011. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

fiatalság bolondság.:)

Annyira de annyira bonyolult még minden ilyenkor.:) Vagyis csak a fiatalok szemében. Ez is az szerintem. Rég ott kellett volna hagyni mindkettőt ( a barátnőt és a pasit is)

2011. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!