Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez illetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez illetlen dolog, vagy hogyan értsem?

Figyelt kérdés

Levelezek egy lánnyal már jóideje és már talán 2 hete nem válaszolt a levelemre, de tegnapelőtt válaszolt már és azt magyarázza azért nem válaszolt mert akikkel levelezik azoknak az összes levelét már kitörölte az én leveleimet is beleértve és elege lett az egészből, mert sokan szexuális dolgokat irkáltak neki idővel és ez neki rosszulesett és hogy nem őszinték voltak hozá, de velem tartaná a levelezést továbbra is mert én nemvagyok olyan.

De akkor is nekem picit rosszulesett mert kidobta a leveleimet és egybe vett engem a többiekkel és azt mondta hogy töröljem ki én is az ő leveleit és kezdjük újra a levelezést. Hát én ezt nem értem. Én most tegyek úgy mintha most ismertem volna meg?? Játszam el hogy én én róla nem tudok semmit??

Áá valahogy ez nemjön nekem át az egész dolog és olyan mintha csak színház lenne minden ez. Az igaz hogy a múltkor megadta a mobilszámát és gondolom azért mert őszintének gondol engem és megbízik bennem, de néha igazán nem értem őt.

Ezt hogyan látjátok az egész szitut??:)

Nekem nincs nagy kedvem újra kezdeni a levelezést nulláról és mintha talán csak játszana velem. Nem értem.

Szerintetek érdemes folytatni??

Várom mindenki véleményét.:)

Köszi előre is.:)


2011. máj. 18. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Én fojtatnám a helyedben. Eddig egy voltál a sokból, de úgy látszik "kiszűrt" téged. Többet akarhat tőled. Persze, ha megadta a számát, akkor felhívnám, és ha lehet kérnék egy randit. Jobb az, mint levelezni.
2011. máj. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 hét alatt azért egy randit le lehetett volna szervezni. vagy a mai gépfüggő világban erre már nincs szükség? aztán meg sírtok, ha rájöttök, hogy a gép nem lesz belétek szerelmes, nem ölel át, nem csókol meg. akkor csak levelezgess évekig...
2011. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok lány vágyik amolyan lelki szemetesládára, nekem is jutott ilyen szerep többször is. Nekem gyanús, hogy Neked az a "jó" tulajdonságod, hogy nem akarod felszedni. Ha tényleg nem akarod, akkor csak írogass neki, amit akarsz, de ha tovább akarsz lépni, akkor hagyd a fenébe a levelezést, és szervezz meg egy randit. 34/F
2011. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsónak:


De ezt hogy érted pontosan?

"Nekem gyanús, hogy Neked az a "jó" tulajdonságod, hogy nem akarod felszedni."

Akarom is őt meg nem is.

2011. máj. 18. 15:34
 5/6 anonim ***** válasza:

"Akarom is őt meg nem is."


Na. Ezt azért szerintem el kellene dönteni. Ha jól értettem, Veled azért akarja folytatni a levelezést, mert nem kezdtél el "nyomulni", nem akartad felszedni, hanem amolyan barátnősen, semlegesen írogattál neki. De mintha azt is kivettem volna, hogy enné többre vágysz nála. Hát akkor döntsd el, hogy igen vagy nem. Ha igen, randi, ha nem, akkor lehet tovább levelezni. 34/F

2011. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Aha értelek most és hát magamat is.:)

Találkozni fogok vele én ezt szeretném és persze gondolom ő is.:)

Köszi.:)

2011. máj. 18. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!