Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt hogy értsem? Miért csinálta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy értsem? Miért csinálta?

Figyelt kérdés
Miért váltott az iwiwen kapcsolatbanra, ha még nem is találkoztunk? Megértem, hogy már nagyon szeretne velem találkozni, meg hiányol, stb. De ha nem találkoztunk még akkor is ennyire biztos lenne vagy másik pasit talált, de még velem is akar találkozni? Volt már ilyen helyzetem és akkor azt hazudta, hogy csak miattam hogy ne írjanak rá. Létezne, hogy ennyire megbizik a találkozásunkban? Vagy mi lehet az oka? Nem vagyok naív, de nem szeretnék csalódni:( Ha valaki tényleg tud segíteni vagy hasonló cipőben járt akkor írja meg, fontos lenne.
2011. jan. 20. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Iwiw, facebook, msn,

tényleg nagy a szerelem.

2011. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy én sem hiszem másképp, de lehetséges-e hogy ő igen? Mindenki másképp gondolkozik és nem tudom, ez összezavart:S Hát ideges is lettem, mert fura. Nem tudom mit tegyek...
2011. jan. 20. 21:33
 3/8 anonim ***** válasza:

vagy csak viccből váltotta át,én is csináltam már ilyet:)

14/L

2011. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
viccből? nem tudom értékelni a humorérzéked...
2011. jan. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) Megkérdeztem tőle és vissza vette egyedülállóra, nem én kértem rá. Ezek szerint tényleg ennyire bízhat bennem:) különben csak nem váltott volna vissza, nem? De jó most megnyugodtam, köszön szépen a válaszokat:)
2011. jan. 20. 22:20
 6/8 A kérdező kommentje:
hát viccből én sem tudom hogy lehet, de inkább úgy, mint egyszerre több pasival:)
2011. jan. 20. 22:22
 7/8 anonim ***** válasza:
én régen özvegyre váltottám,amikor megbaszták a barátnőimet a wc be a négerek.
2011. jan. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gondolom a barátnőd azért elején nem tiltakozott csak akkor amikor már késő lehetett, ha így volt. Olyan emberben lehet igazából megbízni aki már bizonyított, erre én már rájöttem. Addig csak remény van amíg nem bizonyított tetteivel. Ezért kérdeztem, mert nem bizonyított még semmit se, de most már szerintem az bizonyít valamit, ha önmagától vissza állította. Előző kapcsolatomban nem volt semmi amit tudott volna bizonyítani a voltbarátnőm és meg is lett az eredménye, így bukhat meg könnyen egy ember.
2011. jan. 21. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!