Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25 éves vagyok és nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves vagyok és nem volt még barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és soha nem volt még barátnőm, emiatt iszonyú elkeseredett vagyok. Külsőleg mindenki azt mondja, hogy semmi gond velem, sőt jóképű vagyok. Belsőleg pedig teljesen normális, igaz sokszor azt mondják, hogy "túl" rendes. Bárhogy próbálkoztam, bármilyen taktikával eddig csak kudarc ért a lányok terén és borzasztó elkeseredett vagyok és egyre kevesebb az önbizalmam is emiatt. Mi lehet a baj velem? Segítsetek.
2009. márc. 13. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

hát menj el diszkóba csajozz hajrá

14/L

2009. márc. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
csajozz
2009. márc. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
semmi baj nekem is 27 évesssen lett elöször barátnöm . egy éve együt vagyunk !! semmi gáz köztünk !!! Csak egyet ne csinálj : prostituálthoz ne menj el !!
2009. márc. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő már nem k...vákat akar ... inkább barátnőt. Gondolom vannak női ismerőseid (?) na szoval amelyik tetszik emrt gondolom van oylna lány aki tetszik mert ha van sutty írj neki levelet jelöld be iwiwen /myvipen stb felvehetnéd e msnre ott elbeszélgettek stb aztán madj elsz valami ... ez volt az első változat a második járj csendesebb helyekre mint a diszkó ( pl könyvtár) itt is lehet ismerkedni ... odamész a lányhoz hello te is ezt a xy könyvet olvasod , vagy nem tod hol találom ezt meg ezt stb... ( mellékesen én nekem se volt még barátnőm és én is 20 lezsek nemsoká , ja és én az első módszert alkalmazom jelen pillanatban is várom az alakulását am nekem elméletben emgy a dolog csak a emgvalósítás szintjére nem jutok el soha mert mindig valami rosszra gondolok és megállok , most is ha haverom nem lenne még mindig cak gondolkoznék a dolgon )
2009. márc. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy az a baj, hogy túl rendes vagy.

Talán hamarabb leszel egy lány igazi barátja, és akkor már nem akarnak többet, hisz ha nem sikerül, akkor egy barátot veszít.

Legyél kedves velük, de ne a barátja akarj lenni, hanem a pasija.

24/f

2009. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én először is gyakorolnék!

Kölcsönkérném jóbarát barátnőjét,hogy segítsen,mit csinálsz jól,mit rosszul egyebek!

Ha ismered a hibáidat,hogy min bukod el a "csajozást",akkor ki tudnád ezt küszöbölni,garantáltan magabiztosabb lennél!

24L

2009. márc. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A magabiztosság a kulcs. Egy nőnek, még a legrondábbnak se, kell olyan lúzer fickó aki még saját magával sincs tisztában. Ha nem görcsölsz a dolgon sokkal könnyebben fog menni, hagyd hogy had menjenek a dolgok a maguk útján járj sokat társaságba. Szar ügy de ez tényleg egy olyan folyamat ahogy ér egy kudarc az vonzza a másikat, és ahogy megy le az önbizalmad úgy kerülsz a dologtól egyre távolabb. 30/f
2009. márc. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Társkereső oldalakon is vannak gyönyörű, kedves, ámde magányos nők... ha neten jobban menne az ismerkedés... régen, néhány éve még ciki volt ilyen oldalakon regisztrálni, manapság már egyáltalán nem, sőt.

Plusz zseniális ez az ismerkedési mód is, ha nem lenne párom, biztos elmennék: [link]

2009. márc. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

kicsit kapd össze magad állj a sarkadra nem hiszem el hogy ne lenne olyan csaj az ismerőseid között akinek ne tetszenél...és igaz ha normális barátnőt akarsz ne diszkóban keresd ott manapság csak szopós szüzk*urvákat találni bár vak tyuk is talál szeget a léneg hogy járj nyitott szemmel mosologj rájuk beszélgess velük a nők nem mindíg olyan bonyolultak mint ahogy sokan hiszik ha emberszámba veszed őket ők is emberként bánnak veled...és a csalódások...hát azok mindíg is voltak vannak lesznek...ez hozzátartozik a kapcsolatokhoz


23/f

2009. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Kulcs a nőkhöz c. könyvet. Abban találsz tanácsokat hogyan erősödjön meg az önbizalmad és hogyan hódítsd meg a lányokat.
2009. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!