Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » XXI. században, nemi egyenlősé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

XXI. században, nemi egyenlőség korszakában, miért van az, hogy akárhányszor rámnéz egy lány és észreveszem egyből elnéz (nehogy az Istenért szemezzünk egy kicsit)?

Figyelt kérdés
A mai nap már ketten figyeltek fel rám, de ahogy észrevettem hogy nézi az arcom, egyből elnézett...pedig milyen egyszerü lenne egy kis szemezés, mosoly és utánna oda is megyek...(én igy szoktam és ezen változtatok).Ennyire sok az önbizalomhiányos lány...vagy túl büszkék, hogy kimutassák tetszésüket....
2011. okt. 3. 13:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
vagy csak simán ronda vagy.
2011. okt. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ronda, de tényleg nem.Amúgy a rondákat nem szokták bámulni, hanem számba se szokták venni.
2011. okt. 3. 13:45
 3/20 napietus ***** válasza:
44%
a legtöbb ember nem szívesen ismerkedik utcán vagy egyéb nyilvános helyen, ahol mindenféle ember megfordul. néznek, mert jól nézel ki és megnéznek, ahogy te is megnézel egy lányt
2011. okt. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%
Hát azt kell mondjam, hogyha elnéznek, akkor nem jössz be nekik... A legtöbb lánynak hogyha bejössz, az állja a tekinteted. Persze a szégyellősök nem, de ugye nem lehet mindenki az?
2011. okt. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Én szemezésben nem vagyok jó, sose "hiszem el" hogy azért bámulnának mert bejövök valakinek, így ha rá is nézek, akkor se csinálok semmit csak elfordulok, máshova nézek meg ilyenek..Mondjuk az előfordul hogy gyakran egymásra nézünk de mosolyogni akkor se szoktam. Ezt nem nekem találták ki :(
2011. okt. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én ronda vagyok és engem is megnéznek néha.
2011. okt. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Pedig azért csinálják ezt, mert nem jössz be nekik. Velem is minden lány ezt csinálja, és rondának is tart mindenki.
2011. okt. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

"A legtöbb lánynak hogyha bejössz, az állja a tekinteted"


Biztos vagy benne? Akkor szerintem rondán nézne rám, vagy unottan ha nem jönnék be.

2011. okt. 3. 13:59
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
Nem utcán kell ismerkedni és nem így.
2011. okt. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
61%
15:12esnek igaza van.
2011. okt. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!