Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám növelni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám növelni az önbizalmam randizás terén?

Figyelt kérdés
Megismerkedni nekem egy lánnyal nem olyan nehéz..Csak akkor jön a gond, mikor élesbe megy és már a 4-5-ik randin vagyunk, ahol már van csók meg minden, de én annyira félénk vagyok, hogy vagy megunják hogy velem legyenek, vagy nem tudom...De valamiért sosem akar összejönni egy lánnyal sem. Lehet, hogy még fiatal vagyok (14), meg ráérek, de már szeretnék valakit akit szeretek és ő viszont, de ez miatt nem jön össze, vagy nem tudom mi miatt, lehet más...Szóval légyszi segítsetek, hogy mivel tudnám elérni, hogy ne legyek annyira félénk?
2011. máj. 18. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezdetnek az "ez miatt" szófordulat helyett az emiatt kifejezést használd!
2011. máj. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kérlek magyarázd el nekem kedves első, hogy ez milyen formában növeli az önbizalmam?:) Mert ha semmiben, akkor felesleges volt írnod...
2011. máj. 18. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!