Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem nőtt meg az önbizalmam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nőtt meg az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Sikeresen leadtam 20 kilót (130-ról indultam, most 110 vagyok) az elmúlt hónapok alatt. Mindenhol azt olvastam/halottam, h a fogyást követően megnő az emberek önbizalma, és aki sokat fogy, annak könnyebben megy az ismerkedés is. Nekem azonban továbbra sem megy a csajozás, még mindig leblokkolok, ha a kiszemelt hölgyeket kell megszólítanom. Ma is el akartam kérni egy lány telkószámát, de meg sem mertem szólítani.


Létezik megoldás?


2011. szept. 30. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Még kétszer 20-at adj le, és rögtön jobb lesz, meglásd.
2011. szept. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
paradox módon nem is a fogyástól jön meg az ember önbizalma, hanem attól hogy, és akkor amikor megszólítja az elsőt, és az nem küldi el.
2011. szept. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 codiac18 ***** válasza:
Egyet értek az előttem hozzászólóval! Dolgozz még egy kicsit ,bár sztem nem kell 2-szer 20-at leadnod de mondjuk 25-30-t mindenképpen és még az is előfordulhat,hogy a csajok szólítanak meg téged:)
2011. szept. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az önbizalomhoz az kell, hogy elfogadd önmagad. Ez független a testsúlytól.


Felszínesebben nézve: azért nő meg fogyás után az önbizalom, mert látványos eredményeknél a környezet is megdicséri az illetőt, mindenki elismeri, milyen ügyes és kitartó volt és hogy jobban is néz ki. Nőknek ilyenkor többet udvarolnak, férfiaknál ez vszínű nem ennyire kifejezett.


Az udvarlásra is igaz: gyakorlat tesz a mestert. Senki nem úgy született, hogy ment neki, mint a karikacsapás. Kitartóan kell próbálkozni.


És fontos, hogy olyannal kezd, akinek nagy valószínűséggel te is bejössz, különben kudarcélmény lesz.

2011. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Itt nem a kg-omról van szó, hanem arról, hogy magadnak se tetszel és ezt látják a csajok is. És ahogy az utólsó is mondta, önbizalom önbizalom önbizalom...
2011. okt. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is lefogytam 20-at, csak én 94 voltam és 74 lettem, most meg már azzal cukkolnak. (180 cm vagyok egyébként)

Vígasztaljon az, hogy most sokkal könnyebb mozognod, az önbizalomhoz pedig nem árt egy kis továbbképzés, pl. pszichológiai könyvek olvasása, stb...

2011. okt. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De honnan a túróból jöjjek rá, h milyen csajoknak tetszem?
2011. okt. 1. 20:07
 8/10 A kérdező kommentje:
Másfelől meg mit jelent az.hogy fogadjam el önmagam? Sportolok, melózok, diétázok, leszoktam a káros szenvedélyeimről, egyre többet foglalkozok a megjelenésemmel (haj, borotválkozás, stb.),kigyógyultam a hónapokon keresztül tartó depressziómból (orvos és gyógyszer segítsége nélkül), alapvetően úgy érzem, h boldog és teljes életet élek, mégsem érzem azt, h a nők vonzóbbnak találnának.
2011. okt. 1. 21:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Fogyj le még 30kgot és építgesd a lelkedet is. Lehet akármilyen jó tested, nem ettől függ az önbizalom. Lényeg, hogy elégedett legyél magaddal.
2011. okt. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Énis így voltam előző évben, most bátorkodtam kezdeményezni, nem jött össze ,de így is megjött az önbizalmam:) Az a lényeg, hogy az elsőn túllegyél :) és igen.. fogyhatnál még pár kilót ha csak nem az izomtol vagy ilyen sullyos már bocsánat:)
2011. okt. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!