Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan dobjam be magam ma?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dobjam be magam ma? Hogy elcsábítsam, és mégjobban odáig legyen? Tipp?

Figyelt kérdés

Nos ma találkozom a barátommal, 18vagyok:)

És szeretném magam bedobni, szeretnék kicsit szexi lenni.

Késő délután találkozunk kicsit sétálunk majd este moziba megyünk:)

Nem szoktam sminkelni magam, csak nagyon ritkán, bulikba, ünnepélyekre. Jó lenne valami szexi smink, ami egyszerű, jó ilyen időre, és NEM RI*ANCOS ÉS NEM VASTAG VAKOLAT:) jöhetnek képek is :)


És arra gondoltam felveszek egy kivágott fekete topot és egy rövidnacit balerina cipővel:)


Esetleg nektek van valami jól bevált "módszeretek" vagy sminketek, ruhátok? Köszi csajok:)


2011. máj. 19. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy vékony réteg alapozó, fekete szemspirál, némi szájfény (persze ne úgy, mint amikor már a sok szájfénytől úgy néz ki, mintha az illetőnek folyna a nyála :D), esetleg nagyon halvány pirosító. Én erre esküszöm :D

A ruha az tökéletes, csak nehogy fázz a rövid naciban.

2011. máj. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi:)

esetleg kihúzzam fölül a szemem tussal? vagy nemkell?

2011. máj. 19. 11:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Én mindig így sminkelem magam: [link]


Macskás szem, átlátszó szájfény, kis púder. Hajam hosszú, hullámos barna, azt leengedve hordom. Ruhában meg ilyesmit veszek fel randira: [link]


Nekem ez a szerelés mindig beválik.

2011. máj. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha használtad már és ki tudod úgy húzni a szemed, hogy ne tűnjön túl erőltetettnek, vagy ne legyen tőle öreges beütésed, akkor megpróbálhatod. Javaslom, először próbáld ki, hogy néznél ki vele és ha úgy érzed, hogy jó, akkor hagyd magadon, ha pedig nem tetszel magadnak, akkor mosd le :D
2011. máj. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is egy természetes, minimális smink kellene. Szempillaspirál, pici pirosító, természetes szájfény..

Ha hosszú a hajad akkor azt szerintem engedd ki. Felvehetsz egy nyakláncot, karkötőt, feldobnák még az összeállítást.

Na és a parfüm! :)

2011. máj. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

akkor marad a natúr smink:)

köszi:)


nos a hajam a vállamig ér, de elég csúnya a festése:S kikopott belőle, a hülye hidrogén ledobta a piros melírcsíkokat. De amugy hullámos és barnás a hajam...:)lehet leengedem

2011. máj. 19. 11:19
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A rövidnacit én is másra cserélném, ha fázol az sokminenről eltereli a figyelmed. Szerintem is valami szoknyát vagy valami édes kis ruhát keress a szekrényben, ha már szexi akarsz lenni. A sminkkel kapcsolatban én is lopom majd a válaszolóid ötleteit.
2011. máj. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!