Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség! A lány már csókolózo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! A lány már csókolózott, volt barátja, viszont nekem ő lenne az első és még nem csókolóztam. Hogy lássak hozzá, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lécci segítsetek
2010. jún. 12. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A csókolózás nem egy bonyolult dolog elhiheted. Szerintem ha egy fiú először csókolózik és egy kicsit ügyetlen még CUKI is, de szerintem ügyi leszel. Nem kell izgulni. :)
2010. jún. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a csókhoz, hogy állj hozzá? mert azt nehéz elmagyarázni, nézz youtube-on videókat róla
2010. jún. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok. Írnátok linkeket, hogy hol lehetne ezzel kapcsolatban tapasztalatot szerezni. (ha lehet video legyen)
2010. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
OMFG Ez a kibszott élhetetlen új generáció, ennyire életképtelenek vagytok???
2010. jún. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
majd megtanit...
2010. jún. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nagyon lehangoló, hogy neten akartok tapasztalatokat szerezni ez ügyben. Megsugom: nem lehet.

Élőben kell gyakorolni, tapasztalni, tanulni.

Annyit mondhatok, hogy ne légy durva, kezd puszikkal, minél puhábban, ne majmold a tv-ben látott állszenvedélyes csókokat. Ne kezd azzal, hogy egyből lenyomod a nyelved a torkán. Puszik, apró, finom nyallintások, nyelvek játéka, de soha nem durván, mindig puhán.

És sok szeretettel.

35F

2010. jún. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szerintem nem kell paráznod. Pl én szarabb helyzetben vagyok mint te mert én 20 éves vagyok de még egy sima szájra pusziig sem jutottam el még egy lánnyal sem! Se párkapcsolat se szex se csók se puszi semmi! Tehát hozzám képest te már szuper jó helyzetben vagy! :D
2010. jún. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Milyen jo latni hogy vannak olyan sraok akik tizenevesen mar nem az analis szexen es tarsain jar az eszuk!

Sok sikert kivanok, majd jon az magatol, elhiheted! :) En is 16 vagyok es tavaly csokoloztam eloszor. NEM kell para tenyleg :)

2010. jún. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon- de nagyon köszönöm mindenkinek <3 (:
2010. jún. 12. 16:53
 10/11 anonim ***** válasza:

Szívesen és el ne felejtsd megírni, hogy mijen volt ;)

első válaszoló

2010. jún. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!