Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem magam, tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem magam, tetszik egy lány, de nem merek lépni. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Van 1 lány akivel 1 éve ismerjük egymást de csak az utóbbi időben ismerjük közelebbről egymást. (3-4 hónapja) Barátok vagyunk meg minden heti 3x 2 órányi időt együtt töltünk. Csak az a böki hogy nekem nagyon tetszik napról napra jobban azóta mióta közelebbről megismertük egymást, de viszont szerintem Én nem nagyon jövök be neki. Viszont az érzéseim azt sugallják hogy nem sok kellene a megszerzéséhez. Miért van az hogy sokszor 2-esben testi közelbe kerülünk valami oknál fogva és nem merek lépni.!? Talán mert féltem a barátságunkat? Nem tudom mi lehet a gond. De emiatt nagyon szenvedek. Ő 16/L Én 19/F
2009. márc. 13. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól félsz, hogy vissza utasít, és ez a barátság rovására mehet. Ha tényleg nagyon tetszik neked, és tényleg bele szerettél, akkor mindenképp megkell mondanod neki, hogy mit érzel iránta. Pl: sztem több kezd lenni kettőnk közt, mint egy barátság.

Erre reagál, és ki veheted belőle, hogy te tetszel-e a lánynak.

2009. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Legalább ilyen értelmes és hasznos válaszokat várnék. Előre is köszönöm mindenkin ek lehet hogy itt találom meg a nagy segítséget ami boldogságot okozna nekem!
2009. márc. 13. 20:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Ami testi közelbe kerültök valamien oknál fogva akkor csak fordulj hozzá és mond meg neki h mit érzel vagy utalgas rá.rá fog jönni hidd el.És félted a barátságotokat,ezért nem mersz lépni.de ezzel nem vagy egyedül nagyom sok fiu nem mert lépni mert fél vmitöl.de sok szerencsét
2009. júl. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!