Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért néz egy fiú, akinek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz egy fiú, akinek van barátnője?

Figyelt kérdés
A barátnője modell,én meg teltebb vagyok........Vastag comb,meg ilyenek.Ha meglátom, akkor elfordulok,de így is néz.Fura.Nem tudom elképzelni,hogy bejövök neki,mert főleg modell alkatú csajokkal barátkozik,amennyire én tudom.Amúgy nekem nem jön be a srác,nem tudom mit néz?
2011. máj. 19. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Hűséget fogadott nem vakságot.

Amúgymeg lehet unja már a modell alkatot, de szeretnék a helyében lenni:D

2011. máj. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"Az, hogy diétán vagy még nem jelenti azt, hogy nem nézheted meg az étlapot."
2011. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Modell barátnője van...hmmm. nem hinnám hogy pont téged bámulna, tapasztalat...
2011. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Milyen tapasztalat?
2011. máj. 19. 21:24
 5/9 anonim ***** válasza:
be akarja tenni...
2011. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

kis csillag, van 2 szeme azért néz.

de az is lehet, hogy vak és csak az illatokat érzi, és amikor elmegy melletted megérzi az illatod és oda"néz" :D


és tudom milyen szar érzés, de ne éld bele magad hogy bármi is van ez csak egy sima véletlen hogy rád néz nem tudhatod mi megy végig a fejében, lehet gondol rólad nem valami szép dolgot, vagy fel sem tűnik neki csak oda néz. gondolom te is szoktál emberekre nézni akár az utcán is ha mész valahova :D

2011. máj. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont. Hűséget fogadott nem vakságot :)))
2011. máj. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A kérdésben benne van, hogy nincs beleélni magam semmibe, mivel nem tetszik a srác. KIS CSILLAG!!
2011. máj. 20. 09:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert,hogy neki modell barátnője van az nem azt jelenti,hogy te nem jöhetnél be neki!!.. GYEREKEK nem mindig a MODELL alkatú csajok a jók.. kinek a pap kinek a papné!! és sztem ha elég sűrűn néz téged elég valószínű,hogy tetszel neki VAGY szimpatikus vagy neki:))) és lehet pont benned látott meg valamit, ami lehet abban a "tökéletes" csajban nincs meg!!:)
2011. máj. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!