Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Budapesten a melegeken kívűl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten a melegeken kívűl bárki másnak is nyíltak helyek akik mást akarnak a szexben mint az átlag? És hol?

Figyelt kérdés
A Swingert még tudom. Berlinben végig olvashatatlan már csak az is hogy mi mindenre nyílt klub.
2011. máj. 19. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Angyal bár. hírből hallottam róla, de csak bzi van ott, más nem.
2011. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Régebben volt az SM's Café ami fétish bár volt (bár mellesleg volt sok travi és meleg is)


Mostanság a Gyárban szokott lenni néhanapján Fétishparty (a Gyár más napokon industrial/goth/EBM hely, csak néha tartanak ilyen bulit)

2011. máj. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát engem sem a melegek sem a travik nem zavarnak...

Goth baránőm meg volt, és a hangulat miatt jártam is ilyen helyekre. Sejtetem némi párhuzamot. De volt olyan baránőm is aki dark volt - nem, nem alter függő, így alakult - aki pont csak el nem ítélt miatta.

SM's Café-t néztem is hogy egy bejelentkezésre kinyitó boltnak miért ez a neve. Miért zárt be, a hetero S/M-knek túl meleg volt a hely??? Más S/M hol ismerkedik.

2011. máj. 19. 23:11
 4/9 A kérdező kommentje:
?
2011. máj. 19. 23:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon el vagyunk maradva szexkultúra terén. Japánban olyan fétisekre van klub meg bordélyház, amiről még én se hallottam, pedig több mint 10 éve bújom a netet.
2011. máj. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mondom, menj el a Gyáras buliba, ott lehet ismerkedni, flörtölni. A Café berendezésének egy része átkerült a Gyáriparba, igaz kicsit lepukkantabb meg kinn van a külvárosban de legalább van.

Esetleg Depeche Mode bulikban is próbálkozhatsz, oda is lejár egy ilyen érdeklődésű közeg, de ott azért finoman, mert nem minden arany ami...


Amiatt zárt be, mert tisztességes bulit tartani kicsit túl kicsi volt, inkább ülni lehetett mint táncolni, kb. 40 ember fért el kényelmesen. Étteremnek/kávézónak túl drága és limitált kinálatú, valamint az utca embere túl prűd volt délután csak úgy beülni egy kávéra. Az igazán elkötelezett, kemény mag meg túl kicsi volt, valamint nem volt annyira fizetőképes, hogy eltartsa a helyet.

2011. máj. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kösz az infót. És a noszogatást is.


Én DM fan vagyok. Pedig amikor tele volt a város vele, még azt sem értem mi az hogy DM vs. Duran Duran. És amikor Violator albumot meghallgattam amit a bátyám vett, nem volt kérdés.


Japán tényleg nem vagyunk az egy (sajnos) másik kultúr kör. Imádom, de jobb ha tudod annyira más hogy egy szipogó nőnek pzs-t adsz akkor elteszi és tovább nyeli a taknyát. Ott az a szokás.


De a németektől akik ebben a csúcson vannak egész nyugat Európa tele van fétis barokkal. Még a fétis prostik is oda mennek dolgozni, mert ott ez nem ciki.

2011. máj. 23. 22:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Tényleg, itthon van fétis prosti? Pl. akivel latex-szexelni lehet?
2011. máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az még van.
2011. máj. 24. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!