Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítotok le egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítotok le egy lányt az utcán, aki megtetszik, és ő is mutatja ezt?

Figyelt kérdés
pl. buszmegállóba állok és egy csaj ott ül egyedül, ránézek ő is néz engem. arra nézek mindig észreveszem h engem néz... csak stíröl? nemtudom h van ez a lányoknál..:) lányok/fiúk írják oda kiírta... köszi:)
2011. máj. 19. 22:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem tom de eszembe jutott ez a szitu:

-Szia!A buszra vársz?

-Aha!

-Az, jóh énis.

2011. máj. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Első: A harmadik mondat után valószínűleg elkönyvelném magamban, hogy elég b.lfasz vagy:DD

Szerintem tegyél úgy, mintha ismernéd valahonnan. Kérdezd meg, hogy nem volt-e ebben és ebben a buliban, vagy nem ebbe és ebbe az iskolába jár-e, mert nagyon ismerős neked:)

2011. máj. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
jóoké,megvan beszélek vele... és kérdezzek pl olyat h mit kezdesz majd ha kijárod sulit... stb hobbyd..:D
2011. máj. 19. 22:48
 4/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok:) A mostani buxák úgyis a nyomulós balfaxokra buknak...Rámondhatod, h szia tetszel nekem...Én tetszek neked? stb...
2011. máj. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia.Tetszik a pofid.Neked mi tetszik bennem?
2011. máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hello!

A leszólítás az még könnyen megy. Pl. odalépdelsz hozzá, és mondjuk kérsz tőle egy papírzsepit. :). Aztán utána kezdj el beszélgetni vele valamiről. Hogy miről? Azt már nem tudom. :S Végülis a szituációtól függ. Üdv: D3lt4 :-)

2011. máj. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
hát b+, első.. xDD ne már, h egy buszmegállóban te is a buszra vársz.. ??! :D szerintem menekülnék onnan olyan gyorsan, amilyen gyorsan csak lehet. kérdezz tőle: szia! :) xy vagyok. jófej lánynak tűnsz, gondoltam idejövök már ismerkedni! :D. :D stbstb..
2011. máj. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

előző


am lány vagyok.

2011. máj. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

jójó, ez az utolsó jónaknéz ki:)köszönöm:)


és figyelj xy lány:) te hogy mutatod ki pl monduk buszon vagy buszmegbe egy ismeretlen fiúnak h bejön neked?


milyen jeleket adsz?:O:D

2011. máj. 20. 20:14
 10/15 anonim ***** válasza:
háát.. nem is tudom. nem sok ilyen eset volt. :P:D sokat nézem, és azt akarom, h ő is nézzen a szemembe. meg ha nagyon nyomulós vagyok akkor próbálok a buszon mellé ülni.. xDD de ha az a lány nem egy r*banc, akkor se fog elküldeni, ha nem jössz be annyira neki. de amiket elmondtál, valószínű h tetszel neki. hajrá, engem már meggyőztél, jó fejnek tűnsz! :DD
2011. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!