Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, ti hol szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti hol szerettek ismerkedni? Hol szólítotok le lányokat és miért ott? (kort is írjatok) 20L

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 12:16
 1/8 Dr. Endressy László ***** válasza:
68%
Ott ahol zúg az a négy folyó.
2011. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Sehol. Miért tenném. Vagy hozza az élet a szituációt, vagy nem.
2011. aug. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Disco-ba semmiképp sem, mert ott általában csak r***ncokat talál az ember, akik kihasználják... :/ Egyébként én se nagyon szólítok le lányokat. Csak úgy természetesen elegyedek velük, aztán ha látom hogy felkeltettem az érdeklődését, akkor finoman ráállok a témára, ja meg persze ha nincs neki barátja, csak akkor! Nem vagyok akkora paraszt, hogy lenyúljam más nőjét! :D

19/F

2011. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy?:)
2011. aug. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
vidéki vagyok, ezért nem tudom. oké, hogy a helyzet hozza, én csak szeretnék kicsit segíteni a helyzetnek :D
2011. aug. 30. 12:53
 6/8 anonim ***** válasza:
szórakozóhelyeken. miért ott?-mert ott tudom h nem a nagyi temetésére vesznek ruhát. az olyan lányokat mindíg is kerültem hiába néznek ki jól, de aki keres az talál, magyarul mindenhol vannak normális csajok, pasik és miegyebek. 20f
2011. aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha vidéki vagy akkor kocsma!
2011. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Baráti társaságban. Elmegyek a haverokkal bulizni, van egy csaj, aki tetszik, és be is mutattak neki, akkor indulhat a dolog.
2011. aug. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!