Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma már az összes fiatal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már az összes fiatal, csinos lány cigizik?

Figyelt kérdés

Én nem, és nem is szeretem, de eddig az összes lány aki tetszett, az mind dohányzott, vagy miután megismertem, rászokott.

Én meg nem akarok olyan barátnőt, aki cigizik.

Akik meg nem dohányoznak, azok meg rondák... xD


Törődjek ebbe bele?

Aki szép az dohányzik? :)


2011. aug. 12. 08:28
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak te rossz helyen kerestél eddig.
2011. aug. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
72%
én nem dohányzom,és még rondának sem mondanám magam...:)
2011. aug. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
85%

előző: hány éves vagy?;D


amúgy a világ legundorítóbb dolga mikor egy csinos lány kezében ég egy szál cigi xO

2011. aug. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
91%
24,de el kell szomorítsalak,nem vagyok egyedülálló...:))))de hidd el rengeteg csinos lány nem cigizik,csak járj nyitott szemmel...barátnőm a szerelme hatására szokott le...ez is valami :D
2011. aug. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%
Jó de úgy látszik a csajok az ő hatására nem leszoknak, hanem RÁszoknak :D:D Veled van vmi gáz ha ilyen stresszoldó kell nekik.
2011. aug. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim válasza:
100%
Nem feltétlen, de sajna nagyon sokan, szerencse kell, hogy egy olyat kifogj, aki szép, nem bagózik és egyedülálló, de nekem szerencsém volt, neked is lehet!
2011. aug. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
85%
nem az összes.. de körülöttem szinte alig van pár olyan ember, aki ne cigizne... sajna ez van, azt hiszik, hogy ettől lesznek felnőttek, menők.. meg hogy társaságba kötelező szívni, mert úgy vannak vele, hogy milyen az, hogy a többi ott cigizik ő meg nem.. -.-"
2011. aug. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
78%

Hagyjuk már megint ezt a rossz helyen kerestél dumát.

Sajnos a fiatalok nagy része igen is dohányzik. Még az is, aki kulturáltnak néz ki.Egy dolog biztos: soha senki kedvéért nem fognak leszokni, mert mindennél fontosabbnak tartják a saját függőségüket.

2011. aug. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
62%
én nem cigizek és nem mondott még senki se rondának:)
2011. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
83%

Nem, nem cigizik az összes fiatal,csinos lány :)

Én nem cigizek, de ha nem hiszed el,hogy nem vagyok ronda, az a te dolgod. És sok olyan lányt ismerek, aki nem cigizik és nagyon csinos, mivel egyházi iskolába járok. A mi környékünkön biztosan nem keresgéltél, mert itt sok ilyen lány van ;)

2011. aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!