Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szerettek csajok tanc kozben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szerettek csajok tanc kozben?

Figyelt kérdés
azt szeretnem tudni hogy peldaul ha tancoltok egy sraccal akkor meddig lehet elmereszkedni nekunk fiuknak,(pl: megfogni popsit,szorosabban olelni,stb)mit hasznaltok annak jelzesere h tetszik a srac es szivesen megismernetek kozelebbrol:) ,lehet h kicsit eros a kerdes de oszinte valaszokat varok :) mar csak azert is mert nem akarom h ugy tunjon h most le akarom rohanni a kiszemeltet :) koszike elore is
2009. márc. 14. 01:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hogy jól táncoljon a fiú, ez nekem nagyon fontos, mert táncos voltam (vagyok is még, de már csak hobbiból:D) és a lány mozgásán látni fogod, hogy mennyire tetszik neki a dolog és ha tetszik, akkor fokozatosan lehet eljutni mondjuk a csókig :P
2009. márc. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nagyon nehéz megmondani.először is az kell,hogy egyből tudjunk egy ritmusra mozogni.Ez nagyon kevés emberrel sikerült eddig.Én is táncoltam sokáig.Ha a pasi bírja szusszal,akkor bizony nyugodtan jöhet egy egész éjszakás táncparti pici pihenőkkel.Ha tetszik a srác,aki odajön,akkor mosolygok rá,mint a vadalma,és egyértelműen jelzem a mozdulataimmal,hogy nincs ellenemre a közeledése.Aztán 1-2 óra átropása után el lehet jutni egy kis tipi-tapiig,fenékfogás stb.A csókkal szeretem megvárni,hogy legalább bemutatkozzunk:):):)


Mondjuk én egy salsa klubbot sokkal inkább előnyben részesítek,mint egy zajos discot.

2009. márc. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen attól függ, h hol, és milyen tánc. Egy jótékonysági esten, rendes zenére, keringő szerű, vagy vmi egyszerű páros táncnál nyilván foghatja a derekamat, meg a kezemet, a vállamat, és ott inkább a nézés, meg az illat dominál.

Egy koncerten megint egész más, a nagy tömegben szinte bármit lehet. :) Feneket, combot fogni, akár szorosabban átölelni, akár hátulról átkarolva táncolni vele...

Egy diszkóban... na ott nem tudom, nem járok ilyen helyekre, ha mégis, barátnőkkel barátokkal megyek, és nem táncolok idegenekkel.

De gondolom ez teljesen a szituációtól függ. Meg h a lány mennyire kapható rá.

De sztem ezt érzed abból, ahogy közelít hozzád, ahogy néz rád...

Ha pl kerüli a tekintetedet, meg mindig elfordítja a fejét, akkor nagy a valószínűsége, h nem jössz be neki...

És első alkalommal a csókkal még ne próbálkozz sztem! (22/L)

2009. márc. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ugy ertem diszkoban :) ,rendes tancok nehezen mennek ,gondolkoztam mar rajta h beiratkozok egy tanc suliba , 20 eves vagyok remelem nem kestem le :) koszi az eddigi valaszokat :D
2009. márc. 14. 17:14
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

engem a srác felkért táncolni..ha nekem bejön akkor jöhet a popsi..és a hozzám simulós együtt táncolás is :)szerintem ez simán belefér..!

2009. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!