Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne egy problemam peniszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felenk_fiu kérdése:

Lenne egy problemam peniszem feletol 45fokban gorbul lefele merevedes kozben. Ez nayg gaz? Csajok ti is irjatok!

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az enyém balra, de keresünk jobbosat és felsőt és csinálunk csoportképet.
2010. dec. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fú, azt hogy? Nem dobnál egy képet?
2010. dec. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Enyém enyhén felfelé. Mostmár csak jobbos kell, és mehetünk a napiszarra!!! :D
2010. dec. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Olyannal még nem találkoztam, ami lefelé görbült volna. Nem vagyok szakértő, de nem biztos, hogy ez a legszerencsésebb... Volt barátnőm, aki mondta, hogy a pasijának tiszta kacska a pénisze, mégis jó volt az ágyban. Ha ügyes vagy, senkit nem fog érdekelni, hogy merre görbül őnagysága... :)

20L

2010. dec. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Akkor dugjatok fejjel lefele!
2010. dec. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
kerdezo vagyok:hogy tudom feltolteni a kepet?
2010. dec. 15. 21:41
 7/11 A kérdező kommentje:
[link] kb igy nez ki, bocsi filmert de igy konnyebb volt mint kepet
2010. dec. 16. 12:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy nagy matekos, de ez több mint 45fok. Meglepő, hogy lányok nem komentálják ezt, nem segítőkészek ebben. Pedig a férfiak minden segítőek, bármilyen testi próblémával rendelkeznek, ez így nem fer. Még ha nem volt tapasztalatuk akkor is egy vélemyényt írhatnak, szerintem. Csak egy lány írt az nem sok. Én nem tudom milyen nagy próbléma, de szerintem nem nagy gond, csak esetleg ciki.
2010. dec. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem látnám ezen a videon, hogy a csajok marhára unatkoznak: [link]

18 év alattiaknak nem ajánlotXD

Nem panaszkodnak a lányok a videon:)

2010. dec. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de az enyem nincs ekkora
2010. dec. 30. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!