Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van még esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esélyem nála? Ha igen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos, van egy csaj, egy suliba járunk, én 11.es vagyok, ő egyel alattam jár. Még karácsony előtt próbáltam őt felszedni. FB-n írtam rá legelőször (tudom hogy FB-n kissé bénaság, de most mit csináljak ha még wc-re is falkában közlekednek a csajok, s így meg nem akartam leszólítani őt, egymagában meg még egyszer se láttam őt), a beszélgetés néha kissé vitázgatósan, de simán ment mindig, soha nem volt az hogy nem volt mit írnunk. Egyszóval én is szerettem vele írni, s ő is velem, legalábbis gondolom, mert volt, hogy órákat is írogattam vele, és soha nem tőmondatokban írt vissza. Suliban pedig köszöngettünk, szemezgettünk. Csak mikor elhívtam őt kb 2 hét után, hogy nem-e szeretne suli után elmenni valahova, mindössze annyi volt a válasza hogy "nem, szó sem lehet róla", kérdeztem miért, de ő nem adott rá okot. Akkor hagytam is őt egy ideig, igaz a csaj így egy nehezebb kihívássá vált számomra, de annak ellenére egy ideig békénhagytam. Aztán kb. 1 hónapra rá tett ki olyat FB-re, hogy "írj egy számot üzenetben, és én kiírom állapotnak a számoddal együtt, hogy mit gondolok rólad". Írtam neki számot, s ki is írta a véleményét, ami a meglepetésemre nagyon is pozitív volt. Viszont (s lehet itt én rontottam el), erre írtam neki egy válaszlevelet, amelyet nagyon félreértett, s emiatt kissé összevesztünk, de aztán vmilyen úton ki is békültünk, viszont ez után a kvázi kibékülés után nem írtam vele többet. Az ezt követő kb 4 hónap alatt nem is igen gondoltam rá, közben majdnem összejött valami egy másik csajjal is, de most valahogy megint magam előtt érzem a kihívást, hogy meg kell őt szereznem. Szerintetek van még esélyem nála? Ha igen, mit tehetnék? Légyszi csak értelmes válaszokat! Köszi!


18/F, a csaj pedig 16


2011. máj. 20. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
nincs
2011. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, semmi jó nem fog származni abból, ha folytatod.
2011. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!