Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam fel magára a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam fel magára a figyelmemet?

Figyelt kérdés

nem pasizni akarok meg semmi ilyesmi (13 vagyok) csak van egy fiú aki tetszik és szeretném hogy észrevegyen..mármint egy osztályba járunk és haveri szinetn jóba vagyunk a suliban, de nem szoktunk találkozni meg semmi és tök jó lenne így suli után sétálgatni meg ilyenek, de azt se bánom ha egy másik barátnőm is jönne, vagy egy másik fiú is így négyesben és nem randi csak úgy mégjobba lenni vele, mert a suliba azért aránylag jóban vagyunk!

mit tudnék tenni? én nem akarom elhívni !!


2011. máj. 21. 09:02
 1/3 A kérdező kommentje:
rosszul fogalmaztam a kérdést.. hogy hívjam fel a figyelmét magamra..
2011. máj. 21. 09:08
 2/3 anonim ***** válasza:
pedig kénytelen leszel (elhívni)
2011. máj. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűsítem,hogy a fiú is 13...

Akkor pedig nehéz dolgod lesz,mert fel sem fogná,mit szeretnél,rohan haza játszani a gép elé..

2011. máj. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!