Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova hívjam el?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik(egy suliba járunk).. és gondoltam elhívom valahova.. ő végzős én elsős vagyok.. de ő nem az a vagány stílusú szóval szerintem lehet esélyem..mert ha aztmondja eljön, jópont, ha aztmondja nem akkor veszem aztis.. csak nelegyen gáz ahova elhívnám.. HOVA HÍVJAM EL? moziba nem akarom mert ott nem is beszélgetünk meg az olyan nemtom.. ötleteket :/ 15/L
2011. nov. 9. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Sétálni... beszélgettek közben.


22/L

2011. nov. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs könnyű dolgod. Ő akkor kb. 18-19 lehet. De hajrá:))
2011. nov. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lehet az lesz.. de úgyfélek :D köszi :)
2011. nov. 9. 16:12
 4/7 A kérdező kommentje:
aha 18 :/ de remélem jó sül ki belőle :S
2011. nov. 9. 16:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha van ötlet még írjatok :)
2011. nov. 9. 16:20
 6/7 anonim ***** válasza:
NE hívd el sehová csak úgy, minden ismerettség nélkül. Először valahogy ismerkedj meg vele, próbálj meg olyan programokon résztvenni, ahol ő is ott van, próbáld felhívni magadra a figyelmét. Ha nem sikerül, megkíméled magad egy kellemetlen helyzettől.
2011. nov. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ismerem.. gólyatáborban ismertem meg.. és év első napjaiban még köszöntünk is egymásnak aztán mostanában már nem.. szokott járni jégkorong meccsekre, de oda nemakarok vele elmenni így elsőre :)
2011. nov. 9. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!