Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen szinten lesz valódi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szinten lesz valódi a másik érdeklődése?

Figyelt kérdés

Nem az a típus vagyok, aki már az első pár találkozón csókolózik, és 3 randi után úgy tekinti, hogy együtt jár a másik féllel. A kezdeti időszakot szeretem egyszerűen ismerkedésként kezelni.


Viszont honnan lehet tudni, ha valóban érdeklem a másikat, és mi az a pont az érdeklődésben a saját részemről, ami már túlzás?

Biztosan nincs erre "szabály", csak véleményeket szeretnék.


Volt olyan férfi, aki úgy a 2. randitól 3-4 naponta mindig érdeklődött felőlem. (Eleinte heti egy alkalommal találkoztunk.) Viszont olyan is akadt, aki a 3-4 randi után sem jelentkezett a randik között (vele is heti egy találkozó volt átlagban), csak előtte sms-ben, hogy a randit megbeszéljük. Volt olyan is, aki már az első találkozónk után fel is hívott időnként telefonon.


Ti mit gondoltok? Jól sejtem (a kis példámban), hogy az elsőként, és az utolsóként említett férfit érdekeltem csak igazán?


Ha nekem nagyon tetszik a másik, megkedvelem (tehát tényleg érdekel, mi van vele), akkor az tapadósság, ha már a 2.-3. randitól érdeklődöm felőle 3-4 naponta?


23 L


2011. máj. 21. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:

"2.-3.randitól,3-4 naponta" :D


Tovább már nem is bonyolíthatnád.

Tedd fel magadnak a kérdést: Hiányzik,vagy nem?

Ennyire egyszerű.

2011. máj. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jah..a legfontosabb! Nem a lánynak kell "teperni".

Ha nem hívod egy hétig,de ő sem,akkor valszeg semmi komoly.

2011. máj. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak sokszor olvastam már itt azt is, hogy azért az sem esik jól a másik félnek (a pasinak), ha mindig arra várunk, hogy ők keressenek minket.
2011. máj. 21. 11:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez a bátortalan,muja pasik véleménye,akik nem mernek megközelíteni egy lányt..:D
2011. máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem csak a bátortalanaké.Az ilyenek mint te, tehetnek arról, hogy sokan utálják a nőket.Ilyen viselkedéssel, menj a földre kapálni.
2011. máj. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tapadósság. Lehet, hogy a 2.-at is érdekelted, csak mondjuk élőben szeretett volna veled beszélni. Az igaz, hogy ez elég ritka. :)
2011. máj. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én naponta írnék, beszélnék, leveleznék a lánnyal. Akár az első randi után. De nem akarok "tapadni". És elvárom, hogy a lány is keressen. Ha csak én keresem, akkor úgy érzem, a terhére vagyok.
2011. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, nem baj, ha néha a lány is keresi a csávó társaságát.
2011. máj. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet beleesett abba a csapdába, hogy túlságosan odavolt egy lányért és az leszarta... Ilyen tapasztalatok után Én is már egyszerre több irányba is kavarok és nem olyan nagy odafigyeléssel. A Nő is érdeklődjön ha van valami úgyis kialakul!!! :):) Tegyen érte, hogy jobban figyeljek rá. De mondom ha egyszer jégreteszik az embert és nem értékelik lelkesedését az elég mély nyomokat hagy!!! :\
2011. máj. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!