Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről beszélgessek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek egy olyan sráccal, aki nem igazán szeret beszélni, kicsit félénk? Mivel bátorítsam?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek olyan helyre, ahol nem kell beszelgetni. pl. szinhaz, mozi. megnéztek egy előadast, filmet, es aztan mar lehet h lesz miről beszélni. nekem is volt ilyen. de nem jo ha a pasi olyan szotlan.
2009. márc. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a gondom. Szívesen beszélgetnék vele, de nem tudom mivel nyissam meg.. Próbáld meg hogy róla kérdezel, valami vele kapcsolatos dolgot, és hallgasd és legyél őszinte érdeklődő, bezséltesd meg, nyitott kérdéseket tegyél fel. A lényeg hogy hosszú ideig beszéltesd és érdeklődő legyél. Beszélgetés közben vegyél fel olyan pózt amit ő is, azaz tükrözd a mozdulatait, akkor kényelmesebben fogja érezni magát, továbbá ha arról beszélhet amit ismer ami vele kapcsolatos.
2009. márc. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Semmiképpen ne mondd neki, hogy miért nem beszél, vagy hogy miért ilyen csendes. Ettől még inkább csendes lesz. Próbálj hozzá alkalmazkodni úgy, hogy te is hasonlóan viselkedsz mint ő, ettől nagyobb lesz az önbizalma és bátrabban viselkedik. Tapasztalat.
2009. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne nyomulj, csak szépen finoman
2009. márc. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!